Головна Листи У Ковельському МТМО можна отримати комплекс послуг з медичної та фізичної реабілітації

У Ковельському МТМО можна отримати комплекс послуг з медичної та фізичної реабілітації

511

Реабілітація – важливий період для повного відновлення пацієнтів після хвороби, перенесених травм та оперативних втручань. Вона допомагає хворим швидше відновити втрачені функції організму та повернутися до повноцінного життя.

У стаціонарному реабілітаційному відділенні Ковельського МТМО щомісяця проходять лікування до 70 пацієнтів. В амбулаторних умовах щоденно послуги отримують понад 20 хворих. Це дорослі та діти.

Серед наших пацієнтів й немовлята, які народились передчасно та/або хворими,  протягом перших трьох років життя.

Над зміцненням здоров’я та поліпшенням самопочуття хворих працює майже пів сотні кваліфікованого медичного персоналу. Це – лікарі з фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, ортопеди-травматологи, логопеди, невропатологи, фахівці з лікувальної фізкультури та масажу.

Досить важливим у процесі одужання та отримання позитивного результату від лікування є психологічний та емоційний стан пацієнта. Саме тому допомога надається комплексно: з хворими спілкуються психотерапевти та психологи.

Курс реабілітації можна пройти двічі на рік у стаціонарних умовах та двічі – амбулаторно. Тривалість лікування у стаціонарі – від 14 до 21 дня в залежності від напряму допомоги. Амбулаторна реабілітація передбачає тривалість процедур до двох годин на добу. Для пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні і потребують високого рівня надання інтенсивності реабілітаційних послуг – до трьох годин на добу.

Напрями реабілітації та її тривалість визначається для кожного індивідуально.

Для отримання послуг безоплатно у стаціонарних умовах необхідно мати електронне направлення від вузького спеціаліста або лікуючого лікаря (невропатолога, травматолога), амбулаторно — достатньо направлення від сімейного лікаря.

Бережіть себе і пам’ятайте: міцне здоров’я – важлива зброя у боротьбі з ворогом!

Ковельське МТМО