Головна Листи У Луцькій громаді діти-переселенці та діти захисників України отримали рюкзаки та шкільне...

У Луцькій громаді діти-переселенці та діти захисників України отримали рюкзаки та шкільне приладдя

654

Напередодні Дня знань у Палаці учнівської молоді (ПУМ) відбулися дві благодійні акції, які полегшать процес підготовки до нового навчального року окремим категоріям родин Луцької громади.

Зокрема, 390 учнів 1-4 класів із числа внутрішньо переміщених осіб отримали від Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні рюкзаки з усім необхідним шкільним приладдям. Загалом у школах Луцької громади навчається понад 750 дітей-переселенців.

Цього ж дня в ПУМі відбулася традиційна акція “Скоро до школи”. В урочистій обстановці 320 дітей з числа пільгових категорій, котрі підуть у перший клас, отримали із рук керівників громади перші в своєму житті шкільні портфелі.

 
 
 
 
 
 
 
 

Присутній на акції Луцький міський голова Ігор Поліщук привітав школярів та їхні сім’ї з прийдешнім Днем знань та побажав успішного навчального року.

“Перше вересня – це завжди новий етап в житті дітей, – сказав Ігор Поліщук. – Це нові знайомства і знання. Тому хочу побажати і діткам, і батькам, щоб цей навчальний рік пройшов без обстрілів, з якомога меншою кількістю повітряних тривог та меншою кількістю онлайн-навчання. Думаю, що діти засумували за друзями, за спілкуванням з однолітками, за своїми вчителями. Хочу побажати, щоб навчальний рік був успішним, щоб діти здобували знання, радували своїми успіхами. А батьки пишалися своїми дітьми. І щоб наступний навчальний рік у нашій громаді ми розпочинали вже у мирній, квітучій державі”.

 
 
 
 
 

Присутніх також привітала заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона ж вручила першокласникам та школярам рюкзаки з повним набором навчального приладдя – зошитами, ручками, щоденником, альбомом, фарбами, пластиліном, ножицями, клеєм, олівцями.

 
 

Як повідомила начальник управління соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Луцької міської ради Ліна Галан, рюкзаки для учасників акції куплені коштом міського бюджету. Вона також додала, що досвід попередніх років акції засвідчив: придбаних зошитів, ручок, олівців та іншого дитині вистачає на весь навчальний рік.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)