Головна Листи У Луцьку інформують населення щодо питань торгівлі людьми

У Луцьку інформують населення щодо питань торгівлі людьми

354

Сьогодні на площі Героїв Майдану з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми відбулась інформаційна акція, мета якої — підвищити рівень обізнаності громадян про потенційну небезпеку нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як “торгівля людьми” та “експлуатація”. Організатор заходу — управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

 

“Сьогодні ми вирішили зібрати суб’єктів взаємодії, щоб попередити кожного українця, який може наразити себе на небезпеку опинитись у тенетах торгівлі людьми, – каже начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан. – Це також актуально для молоді, адже через свою необізнаність вони можуть потрапити на цей гачок. Також велику роль відіграє чинник війни, яка змушує багатьох українців виїжджати за кордон та шукати там роботу, а не усі умови праці там можна розцінювати, як гідні. Інколи вони мають елементи торгівлі людьми, тому що роботодавці не виплачують заробітну плату, а необізнані люди не мають можливостей відстояти свої права. Тому ця акція присвячена інформуванню населення. Люди стають озброєні і зможуть реагувати на такі випадки”.

 
 
 
 

Кожен відвідувач отримав можливість поспілкуватись зі спеціалістами з питань запобігання та протидії торгівлі людьми, а також отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)