Головна Листи У Луцьку організовано виставку документів, присвячену Дню Гідності та Свободи

У Луцьку організовано виставку документів, присвячену Дню Гідності та Свободи

618

Архівний відділ Луцької міської ради спільно з бібліотекою-філією для дорослих № 3 з 21.11.2022 по 23.11.2022 року організували виставку документів, присвячену Дню Гідності та Свободи під назвою: «Незламний дух нескореної нації».

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в нашій державі – Помаранчевій революції  2004 року та Революції  Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

У бібліотеці представлені копії архівних документів, добірка книг та газетних публікацій, які відображають найважливіші історичні моменти Революції Гідності в Україні.

Запрошуємо ознайомитись з документами виставки, що розташована в приміщенні бібліотеки-філії для дорослих № 3 для дорослих, на вул. Ковельській, 56.

 

Архівний відділ