Головна Листи У Луцьку реконструюють учбовий корпус під житло для внутрішніх переселенців

У Луцьку реконструюють учбовий корпус під житло для внутрішніх переселенців

715

Із ходом будівельних робіт ознайомилась Віцепрем’єр-міністр України-Міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, яка сьогодні, 18 лютого, перебуває на Волині. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Реконструкція учбово-лабораторного корпусу ЛНТУ під гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб реалізовує НЕФКО за кошти Європейського Союзу.

Загалом проєктом передбачено утеплення та оздоблення фасадів, заміну покрівлі, внутрішні роботи, перепланування площ під кухні, душові кімнати, заміна склопакетів, влаштування мереж водопостачання та водовідведення, електроосвітлення, систем опалення, вентиляції та кондиціонування.

Окрім того, буде придбано меблі (кухні, ліжка, матраци, столи, шафи, крісла, дивани) та іншого інвентарю, необхідного для облаштування санвузлів та кухонних приміщень.

Тож Ірина Верещук ознайомилась із візуалізацією проєкту, поспілкувалась із головним підрядником та оглянула будівельні роботи.

Як повідомив директор ПРАТ «Луцьксантехмонтаж» Ігор Чорнуха, щодня на будмайданчику працює понад 60 людей, тож завершити та здати об’єкт планують до кінця червня 2023 року. Як наслідок, це дозволить забезпечити дахом над головою 180 осіб.

До слова, на питання Віцепрем’єр-міністр України щодо наявності укриття повідомили, що це також передбачили.