Головна Листи Володимирський водоканал отримав генератор від проєкту “ГОВЕРЛА”

Володимирський водоканал отримав генератор від проєкту “ГОВЕРЛА”

652

18 лютого комунальне підприємство “Володимирводоканал” у рамках Проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування” (“ГОВЕРЛА”) отримало дизельний генератор турецького виробництва потужністю 60 кВт, який використовуватиметься на одній з потужних каналізаційних станцій у випадку критичної ситуації. Це вже другий генератор, отриманий у рамках цієї програми.

Загалом, КП “Володимирводоканал” забезпечений чотирма генераторами, два з яких придбані коштом міського бюджету.
На щастя, у Володимирі сьогодні немає аварійних відключень об’єктів критичної інфраструктури від водопостачання та водовідведення. Однак, зважаючи на ракетні обстріли по території України, варто бути готовим до будь-якого сценарію.
Проєкт “ГОВЕРЛА” – п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI). Проєкт зосереджений на впровадженні та сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні, працює у тісній координації з органами влади, передусім із Міністерством розвитку громад та територій України, Верховною Радою України, а також з іншими проєктами, які фінансуються USAID, та донорами задля надання відповідної та своєчасної технічної допомоги.