Головна Листи У місті Володимир під час тренінгу у ТІЦі внесли пропозиції до програми...

У місті Володимир під час тренінгу у ТІЦі внесли пропозиції до програми підтримки молоді

925

У приміщенні туристично-інформаційного центру відбувся тренінг «Ключові питання програми підтримки молоді у Володимир-Волинській міській територіальній громаді», у якому взяли участь працівники управління з гуманітарних питань, що опікуються молодіжною політикою, а також представники громадських організацій та активна молодь громади.

У 2022 році закінчується термін дії міської комплексної цільової програми розвитку освіти, молоді та спорту у  громаді на 2018-2022 роки.  Відтак з метою покращення якості підготовки та впровадження цільової місцевої програми у сфері молодіжної політики організовано тренінг під час якого обговорили та напрацювали пропозиції до даної програми підтримки молоді. Захід провела  в.о. директора КУ «Волинський обласний молодіжний центр» Яна Романюк.

Під час обговорення учасники тренінгу озвучили наступні пропозиції: проведення у громаді тренінгів, майстеркласів, велопробігів, театралізовані екскурсії, квести, клуб настільних ігор, квартирники, кінопокази з подальшим обговоренням, фестиваль ГО громади «Ми важливі», акція «Зробімо Володимир чистим», Дні Європи в Україні, міжнародні обміни між активами ГО і молодіжним самоврядуванням, виставки творчості, серія заходів – «діалог поколінь», стипендії для обдарованої молоді, гранти від місцевої влади на реалізацію молодіжних проєктів та інші. Усі ці заходи будуть включені до програми підтримки молоді.