Головна Право Поліцейські Волині задокументували групу осіб, яка збувала наркотики і психотропи через інтернет

Поліцейські Волині задокументували групу осіб, яка збувала наркотики і психотропи через інтернет

719

Наразі всі троє учасників угрупування затримані в порядку ст. 208 КПК України. Їм уже оголошені підозри та обрані запобіжні заходи.

Встановлено, що зловмисники займалися зберіганням, зберіганням з метою збуту та збутом психотропної речовини «амфетамін», особливо небезпечної психотропної речовини «альфа PVP» та інших наркотичних засобів.

Усі вони – мешканці одного з сіл Ковельського району. Їм 18,21 та 23 роки відповідно.

Під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій співробітники управління боротьби з наркозлочинністю встановили, що особи створили кілька телеграм-каналів, через які збували заборонені речовини шляхом так званих «закладок» або методом «з рук в руки», отримуючи за це грошову винагороду.

Також проведено санкціоновані обшуки за місцями реєстрації, фактичного проживання та в транспортних засобах фігурантів. За їх результатами виявлено та вилучено психотропи і наркотики, ізоляційні стрічки, зіп-пакети, прилади для вживання заборонених речовин та інші предмети, що свідчать про причетність до злочинної діяльності. Вартість вилучених речовин за цінами «чорного» ринку – понад 20 тис грн.

Під час огляду мобільного телефону організатора групи підтверджено його причетність до створення та адміністрування згаданих телеграм-каналів. У співучасників виявлено фото місць залишених закладок з координатами: нині проводяться заходи по їх вилученню.

Слідчі за цим фактом відкрили провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України. Трьом фігурантам вже оголошені підозри та обрані запобіжні заходи: двом – тримання під вартою на 60 діб, іншому – цілодобовий домашній арешт.

Триває слідство.

Сектор комунікації поліції Волинської області