Головна Листи У селі Журавники дорожники відремонтували міст

У селі Журавники дорожники відремонтували міст

624

Фінішував ремонт споруди у селі Журавники Луцького району на автошляху Н-17 Львів – Радехів – Луцьк. Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.

«За майже 40 років експлуатації опісля останнього ремонту будова зазнала руйнувань і потребувала невідкладного відновлення. На цьому об’єкті мостобудівельники працювали з липня», – йдеться в повідомленні.
Відтак, шляховики:

-провели демонтажні роботи;
-укріпили монолітним залізобетоном шафові стінки;
-влаштовали лежні;
-замінили залізобетонні плити прогонових будов;
-влаштовали накладні монолітні і перехідні плити, гідроізоляцію;
-виконали захист залізобетонних конструкцій;
-уклали тротуарні консолі та пішохідні доріжки;
-влаштовано водоскидні лотки;
укріпили укоси;
-встановили бар’єрне та перильне огородження;
-уклали асфальтне покриття та нанесено дорожню розмітку.

У відомстві зазначають, що дорога Н-17 має статус національної, сполучає між собою два обласні центри прикордонних областей – Волинської та Львівської. Тому цей автошлях є важливим логістичним маршрутом, яким відбувається перевезення товарів гуманітарного призначення, експортної продукції та інших важливих вантажів, здійснюється евакуація людей. Тому надійність мостів та інших розташованих на дорозі споруд – запорука безперебійної логістики.

До кінця року Служба відновлення та розвитку інфраструктури планує завершити ремонт ще двох мостів на автодорогах державного значення:

у селищі Стара Вижівка на дорозі Т-03-10 Стара Вижівка – Буцин – /М-19/;

неподалік села Шклинь на автошляху Т-18-02 /М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки –/Р-14/ – Копилля –Рожище – Торчин – Шклинь –/Н-17/.