Головна Медицина У Любомльському та Шацькому районах відкрито Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів

У Любомльському та Шацькому районах відкрито Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів

3452

В Любомлі при дитячому від­діленні Територіального ме­дич­ного об’єднання Любом­ль­ського та Шацького районів від­крито Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Оглянути при­міщення закладу та привітати місцевих жителів приїхав го­лова облдержадмі­ністрації Борис Клімчук.

Під час виступу він зазна­чив, що працівники Центру ма­тимуть справу з дітьми, які пот­ребують більшої уваги, ніж інші: «Це – особливі діти у кон­тексті їх навчання та фізичного роз­витку, але в усьому іншому – вони такі ж, як і решта. Це – го­ловний постулат і головне зав­дання для створення цього та інших центрів. Цим дітям необ­хідно максимально допомогти, щоб вони себе добре почу­ва­ли, щоб ровесники любили їх та розуміли їх потреби».

Відкриття Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів в Любомлі – не перша спроба організувати осередок турботи про дітей з особ­ливи­ми потребами. Подібні заклади вже діють в декількох містах та районах. До кінця поточного року такі центри відкриють в смт Ратне та Володимир-Во­лин­ському районі.

Прес-служба облдержадміністрації.