Головна Наради, сесії Влада, профспілки, роботодавці – спільні інтереси та ефективна взаємодія

Влада, профспілки, роботодавці – спільні інтереси та ефективна взаємодія

2657

30 липня в приміщенні Шацького районного центру зай­ня­тості відбулося розширене засідання координаційного комі­тету сприяння зайнятості на тему: «Імплементація Закону Укра­їни «Про зайнятість населення у Волинській області та Шацькому районі». Участь у заході взяли представники влади, профспілок та роботодавців.

Відкрила засідання директор центру зайнятості Мирослава Терета, яка поінформувала присутніх про стан ринку праці в ра­йоні, послуги служби зайнятості, які спрямовані на вра­ху­вання інтересів роботодавців, закликала присутніх активніше користуватись державними програмами, які запроваджено у 2013 році новим законодавством про зайнятість населення. Директор більш детально розповіла про розширення мож­ливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років. Членам координаційного комітету було представлено фотоматеріали «Імплементація Закону України «Про зайнятість населення» у Шацькому районі та Волинській області».

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з мож­ли­вістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у ви­па­дку працевлаштування соціально-незахищених кате­го­рій населення та працевлаштування на створені робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності зареєстрованих безробітних. Про компенсацію єдиного соціального внеску, звітність роботодавців щодо створення нових робочих місць розповіла Лариса Положевець, заступник начальника упра­вління Пенсійного фонду України у Шацькому районі.

Учасники засідання жваво обговорювали ці питання. Присутні висловили надію, що зміни в чинному законодавстві сприятимуть створенню нових робочих місць, стабілізу­ва­ти­муть ситуацію на ринку праці району, послужать добрим сти­мулом для тих, хто наповнює державну скарбницю, спла­чує обов’язкові платежі та збори до бюджетів усіх рівнів.

Лідія ШЕМЕТИЛО, начальник відділу надання

соціальних послуг Шацького районного центру зайнятості.