Головна Освіта Для випускників Шацької школи пролунав останній дзвінок

Для випускників Шацької школи пролунав останній дзвінок

2986

29 травня у загальноосвіт­ніх школах Шацького  району для усіх учнів пролунав остан­ній дзвінок, сповістивши про закінчення ще одного навчаль­ного року.

Уся шкільна родина з нагоди свята зібралася на подвір’ї Ша­цької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., запросивши на почесне місце цьогорічних випускників школи разом із їхніми настав­никами – класними керівника­ми.

З теплими словами приві­тань до дітей, батьків та пе­да­гогів звернулися голова Ша­цької райдержадміністрації Ігор Корольчук, методист відділу освіти Шацької РДА Тетяна Ці­пощук. Вітаючи всіх зі святом, очільник району висловив  вдя­ч­ність всім, хто зробив ваго­мий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щед­­рість сердець, зазнавши, що все це добро повернеться сторицею, бо діти і молодь – це майбутнє нашої країни. Зі щи­рими настановами на май­бутнє до випускників зверну­лася Тетяна Ціпошук, бо саме вони є надією суспільства, гор­дістю Шацької школи, і саме для них сьогодні відкривається но­ва стежина у самостійне жит­тя. І куди б не вів їх життєвий шлях – ніколи не забувати про стіни рідної школи!

Підбив підсумки навчаль­но­го року директор закладу Ва­лерій Михальчук, котрий разом із Ігорем Корольчуком за вагомі успіхи в навчанні, перемоги в творчих конкурсах та олімпі­адах різних рівнів вручив учням школи похвальні листи, грамоти та дипломи школи та відділу освіти РДА.

Чи не найбільша увага шко­лярів та батьків була прикута до випускників. Гості та вчителі зичили вчорашнім одинадця­тик­ласникам знайти свою жит­тєву стежину, успішно навча­тись, здобути подальшу освіту в вузах, коледжах і вищих нав­чальних закладах, щоб стати достойними громадянами краї­ни, самореалізуватись у житті, бути щасливими людьми.

Свої дитячі побажання вис­ловили випускникам першо­клас­ники, котрі лише рік тому стали на стежину науки, успіш­но опанували свою першу книгу – Буквар. Разом із віршованими побажаннями наймолодші шко­ля­рі вручили випускникам різ­но­кольорові повітряні кульки, що символізували, мир, злагоду, успіх та любов. Бо доля нашої України – у руках сьогоднішніх ви­пускників, які готові творити її майбутнє. Під оплески вони по черзі випускали кульки в небо з вірою у здійснення своїх мрій. А вже через декілька хвилин випускники востаннє закруж­ля­ли у шкільному вальсі, вос­тан­нє для них продзвенів шкільний дзвінок.

Віта ШЕПЕЛЯ.