Головна Освіта Доброта робить душу красивою і світлою

Доброта робить душу красивою і світлою

2835

Доброта – це підставлене вчасно крило. Це вона піднімає людину до світла, щоб усім нав­круги добре й тепло було (Надія Красоткіна).

Учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк спільно з педагогом-організа­тором Наталією Никитюк взяли участь в акції милосердя, при­свя­ченій Дню людей похилого віку – волонтерський загін шко­ли надав допомогу ветеранам-пенсіонерам. Учні завітали до вчителя-пенсіонера, ветерана війни Миколи Данилюка. Аліна Лугвіщик, Христина Мегель, Назар Жмурко, Віктор Боярчук, Анастасія Піддубна та Вікторія Шев­чук допомогли Миколі Са­во­вичу прибрати подвір’я. Во­лон­тери охоче взялися загріба­ти опале листя і за кілька хви­лин двір був чистим. Вчитель-пенсіонер подякував учням за турботу.

Міністр милосердя (Тетяна Бегас) з Наталією Никитюк орга­нізували волонтерський похід і до Пелагеї Бондар, яка живе одна. Бабця (3 жовтня їй випов­нився 91 рік) саме поралась на городі. Учні (Марина Лук’янчук, Тетяна Бегас, Ніна Євдокимова, Петро Свиридов) допомогли жінці вирізати капусту на полі, викопати петрушку, прибрати зілля з поля. Господиня була задоволена роботою волон­те­рів. Бабуся Пелагія вияви­лась дуже цікавим співрозмов­ни­ком, вона розказала багато цікавого про свою нелегку долю, – інформує Міністерство мило­се­рдя УР «СПРУТ» ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк.