Головна Освіта Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу

2928

14 жовтня православна церква святкує свято Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року празник Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Листаючи сторінки історії учні 7-А класу (спільно з 7-Б) на виховному заході, ще раз пригадали життя, побут та ігри січового козацтва.

«Козацькому роду нема переводу» – таку назву мав ви­ховний захід, проведений класним керівником О.Маркович спі­льно з педагогом-організатором Н.Никитюк. На святі козацькі курені «Нащадки славних козаків» і «Козацька гвардія» зма­гались у силі та спритності. Оцінювало учасників журі у складі Валерія Михальчука, директора школи, Віти Сулім, вчителя історії, Анни Вітрук, заступник директора з виховної роботи. Перше місце у козацькому святі виборов курінь «Нащадки славних козаків». В кінці свята організатори заходу всіх гостей пригостили козацькою стравою – кулішем.

А учні 8-А і 8-Б класів спільно з вчителем історії Вітою Сулім організували виставку в школі (до Дня козацтва) і переглянули фільм про кошового отамана Івана Сірка.

У цей день не обминули увагою і початкову ланку. Вожаті завітали до молодших школярів, яким розповіли про звичаї та традиції козаків і пригостили їх кулішем, – інформує Міністерство культури УР «СПРУТ» ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк.