Головна Освіта Як святкували день птахів у Піщанській школі

Як святкували день птахів у Піщанській школі

2820

Ось і дочекалися ми ніжних обіймів ласкавого сонечка, п’янких пахощів природи, що оживає, радісного щебетання птахів. Саме їх, дзвінких провісників весни, вітали у між­народний день птахів учні 1-4 класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща.

Цікавим та захоплюючим було свято зустрічі птахів, яке провели бібліотекар школи Аліна Яльницька та класовод 3 класу Галина Яльницька.

Діти в українському вбранні розповідали про птахів, читали вірші, відгадували загадки, впізнавали пернатих за співом, малювали, водили хороводи, співали веснянки, виклика­ли пташок із теплого краю словами «Летіть, соловейки, на нашу земельку, спішіть лас­тівоньки, пасти корівоньки», пригощалися смачними «жайворонками», випеченими Аліною Василівною Яльницькою.

За уявленнями наших предків, пташки – вісники радості, їх завжди цінували і оберігали. Тому свято зустрічі птахів має велике виховне і екологічне значення для підростаючого покоління. Шпаківня, зроблена власноруч Іллею Цекотом, учнем 3 класу, є проявом по­ваги до природи, любові до рідної землі.

Сподіваємося, що завдяки щирим дитячим турботам, птахів у нашому краї буде все більше і більше, – інформує Міністерство інформації школи.