Головна Освіта Каскад перемог та успіхів вихованців Шацького БДЮТ

Каскад перемог та успіхів вихованців Шацького БДЮТ

2960

Гарним видався день 5 чер­вня для Ірини Дунець, ви­хо­ванки гуртків БДЮТ, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк. Саме тоді в гості до Будинку дитячої та юнацької творчості завітав провідний інспектор Шацького РС УДСНС Роман Слюз з почес­ною місією нагородження пере­можниці конкурсу «Рятуваль­ники очима дітей» (фото 1).

Крім обласної грамоти упра­в­ління освіти і науки Волинської ОДА та Державної служби з над­звичайних ситуацій України у Волинській області за І місце в цьому конкурсі, Роман Сер­гі­йович вручив Ірині подарунок – го­динник. Ірині Вензловській, керівнику гуртка «Веселкова па­­літра», була також оголошена по­дяка за підготовку перемож­ця обласного конкурсу серед гур­т­ківців позашкільних нав­ча­ль­них закладів.

В виставці-конкурсі декора­тивно-ужиткового та образот­вор­чого мистецтва «Знай і лю­би свій край» на обласному рів­ні також маємо трьох пере­мож­ців – Ольгу Бакун (І місце) (фото 2), Надію Яковініч (І місце) та Марину Полюх (ІІ місце) (фото 3). Ольга та Надія є вихованцями гуртка «Вишиванка» БДЮТ, який працює на базі Пі­щанської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Лариси Бакун. Марина Полюх, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк, відвідує гурток «Колібрі», керівником якого є Ірина Вензловська.

Ще одна вихованка цього гуртка Софія Гінайло, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк, отримала перемогу в конкурсі «Таланти ІІІ ти­ся­чоліття» (ІІ місце).

Дві грамоти за ІІ місце знову отримала Ольга Бакун – в конкурсі образотворчого мистецтва «З Кобзарем в серці» та «Таланти ІІІ тисячоліття» (гурток «Вишиванка», керівник Лариса Бакун); Анна Губанова, вихованка гуртка «Чарівні пальчики», учениця ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк, отримала грамоту Волинського Центру нау­ково-технічної творчості учнівської молоді за представлену ро­боту на виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з почат­кового технічного моделювання (керівник Оксана Сіжук).

Результативно попрацював клуб «Пошук» під керівництвом Тамари Гурко. Катерина Сидорук, вихованка цього гуртка, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк, здобула дві перемоги на обласному рівні – ІІ місце в турнірі юних істориків МАН та ІІІ місце – в конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН. На Всеукраїнському турнірі юних істо­риків Катя була у складі обласної команди і також отримала грамоту за ІІІ місце. Крім цього, вихованка нагороджена грамотою Волин­ської ОДА за активну життєву позицію та результативні вис­тупи на обласних і Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях, приємним доповненням якої стала грошова премія.

Ще кілька обласних грамот було вручено не­щодавно на фестивалі «Дитинство скликає таланти», про що пові­домлялось в районній газеті. На завершення навчального року маємо 14 переможців обласного та 1 Всеукраїнського рівнів. Але конкурси ще тривають, тож бажаємо всім юним талантам нових здобутків та перемог!

Ніна КОРЕЦЬ.