Головна Освіта Педагог-організатор-2013

Педагог-організатор-2013

2803

Такий районний конкурс відбувся 14 березня в Будинку дитячої та юнацької творчості. 15 вчителів шкіл, які займаються учнів­сь­ким самоврядуванням (крім ЗОШ І-ІІ ст. с. Положево), мали уні­ка­­льну можливість продемонструвати свої інтелектуальні здіб­ності в педа­го­­гіці, побувати в різних ролях, глибше пізнати своїх колег, відчути на­­дійне плече товариша, поспілкуватись, погратись і навіть сер­йоз­­но перемогти. 

Команди «Професіонали», «Практики» та «Аматори» після кон­курсу «Знайомство» представляли мультимедійні презентації са­мов­рядування в школі. В конкурсі «Модель учнівського самов­ря­ду­вання» журі у складі методиста РМК Галини Янчук, директора БДЮТ Наталії Постернак, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк Вален­ти­ни Васик, кращими визнали роботи ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк, сіл Пульмо, Піща, Світязь та ЗОШ І-ІІ ст. сіл Грабове і Смоляри Сві­тязькі. «Чарівний капелюх» дав змогу провести цікаве та нез­ви­чайне інтерв’ю з педагогами, а «Педагогічна ситуація» показала рі­вень їх професійної майстерності. Весняний романтичний наст­рій вилився у поетичні рядки в конкурсі «Світ поезії». Юні «Ама­тори», звичайно ж, мріяли про кохання: летить омріяна весна, не­се на крилах мрій вітри, а серце прагне, щоб вона прийшла з лю­бов’ю без пори…

Конкурс «Казки» розвеселив усіх, бо команди з величезним ен­ту­зіазмом перевтілювалися в каз­ко­вих персонажів. На мить ожили герої «Ка­­зочки про казочку», «Ріпки» та  «Ли­сич­­ки-судді». Проявити мудрість та знан­ня до­поміг конкурс «Інтелект», пи­тан­ня якого вия­вилися не з легких. Далі об’єднала всіх «Гра-гра-гра», де присутні мали змо­гу від­по­чити та розважитись, а також по­чер­п­нути найцікавіше для своєї ро­боти.

На завершення конкурс «Комплі­мен­ти» допоміг відмітити в кожному з присутніх щось особливе та хороше і дав змогу по­­дя­­ку­вати за спільну діяльність. В повітрі лі­тали флюїди доброзичливості та пози­тиву.

А ще хвилю весняного настрою додали пісенні вітання вихованців БДЮТ – учнів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк Софії Цюп’ях та Ка­­терини Хвисючик.

Команда «Професіонали» у складі Світ­лани Омельчук (Світязь), Лідії Кот (Пу­льмо), Лариси Бакун (Піща), Олени Цвид (Смо­ляри Світязькі) та Галини Мегель (Острів’я) на ділі довела свою не­пере­вер­шеність та отримала грамоти і призи за перемогу в конкурсі «Педагог-організатор-2013». З різницею у кілька балів лишилися по­заду «Аматори», з невеличким від­ривом за ними – «Практики». В номінації «Найактивніший учасник» перемога дісталась Анастасії Німець (Грабове) та Ларисі Семенюк (Самійличі). Конкурс надав можливість вкотре переконатись, що учнівським самоврядуванням в районі займаються активні, творчі, енергійні та перспективні педагоги, які здатні забезпечити ці­каве та змістовне дозвілля учнів.

Ніна КОРЕЦЬ, методист БДЮТ, ведуча конкурсу.