Головна Освіта Підтримка батьків потрібна не тільки дитині, а й учителю

Підтримка батьків потрібна не тільки дитині, а й учителю

3505

У Пульмівській школі І-III ст. відбулися загальношкільні батьківські збори. Питання, які обговорювалися на зібранні, хвилюють як учителів, так і батьків. Це – шкільна форма, використання мобільних телефонів, харчування, проведення змістовного дозвілля учнів.

Педагогічний колектив вважає, що лише тоді, коли в родині та школі дитина живе одними і тими ж ідеалами, тривогами, моральними нормами, це – гармонійна особистість.

В.о. директора школи Валентина Куран говорила про те, чим живе навчальний заклад, зупинилася на успіхах та проблемах установи. Батьки дізналися про роботу гуртків та шкільного самоврядування.

Заступник директора з навчальної роботи Людмила Фурман зазначила, що тільки спільна робота дирекції школи, батьків та педколективу дасть позитивні наслідки у навчанні та вихованні учнів. Вона попросила батьків не бути байдужими до навчання та виховання своїх дітей, цікавитися їхніми оцінками, відвідуванням школи. Наголосила на тому, що батьки мають вирішити питання щодо шкільної форми та використання учнями мобільних телефонів в стінах школи.

Від імені батьків виступила Оксана Саган, яка сказала, що шкільна форма потрібна, бо вона і дисциплінує учня, і всі відчувають себе рівними. Хоча й зазначила, що не всі батьки мають змогу купити дорогий одяг. Щодо мобільних телефонів, то Оксана Петрівна зазначила, що вони в школі дітям не потрібні.

Олександр Черевко зауважив, що школа у нас сільська. «Дитину відправляємо на 8.30 год. до школи, і ми знаємо, о котрій годині вона має повернутися додому».

Була вирішена і проблема харчування дітей. Для здешевлення харчування овочі мають дати батьки.

Також було обрано батьківській комітет, а його головою став Анатолій Шульга.

Назву основні форми співпраці педколективу з батьками, які практикуються в школі: класні батьківські збори; участь батьків у родинних святах, «днях класів» у школі; прийом батьків адміністрацією закладу, робочі зустрічі директора з головами батьківських комітетів класів; письмові повідомлення батькам щодо важливих шкільних подій, листи-подяки для батьків учнів від дирекції школи.

Підтримка батьків потрібна не тільки дитині, а й учителю. Якщо і батьки, і учителі налаштовують дітей на позитивне ставлення до навчання, значить, вони разом допомагають їм усвідомити, що отримання освіти – це не тимчасовий обов’язок дитини, а довічне завдання людини, і поріг школи означає лише сходинку до її дорослішання.

Лідія КОТ, педагог-організатор школи.