Головна Освіта Школярі з села Підманове розфарбували автобусну зупинку в національному стилі

Школярі з села Підманове розфарбували автобусну зупинку в національному стилі

6516

До творчої роботи, ідею якої виношували давно, школярі разом з учителями і директором ЗОШ І-ІІ ст. села Підманове Оленою Герасимук приступили з задоволенням і в передчутті гарних резу­льтатів. Працювали довго, старалися, адже їхню роботу оціню­ватимуть не лише місцеві жителі, а тисячі приїжджих відпочи­вальників – автобусна зупинка розташована недалеко від озера Світязь.

Діти разом із своїми старшими наставниками пофарбували зупинку в жовто-блакитні кольори, розмалювали її стіни розкішними червоними маками, знайшлося місце і для державного символа – тризуба, для фрагменту вишиванки і патріотичних написів, у тому числі і авторства Тараса Шевченка.

Оригінально оформили і тильну сторону споруди – маленькими долоньками, вмоченими в різнокольорові фарби, школярі увічнили свої автографи! Подбали підмановці і про естетику території біля зупинки. Облаштували клумби, посадили туї, бузок, жасмин.

Працювали Ірина Мельничук, вчитель образотворчого мис­тец­тва школи, Лариса Сацюк, вчитель початкових класів, Олена Герасимук, директор школи, учні 4 класу (Олеся Прокопчук, Наталія Порва, Давид Плейтух), учні 7 класу (Христина Мельничук, Юлія Цвір, Інна Артимук), учні 8 класу (Валерія Пех), учні 9 класу (Руслан Плейтух, Богдан Плейтух) та випускник навчального закладу, а нині учень 10 класу Світязької ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Мельничук.

Коштами для придбання фарби допомогли активістам Воло­димир Федчишин та Микола Цвид, Світязький сільський голова.

Гарний задум втілили в життя вчителі та учні школи. І попра­цювали з користю для громади, і свою щиру любов до України увічнили!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.