Головна Освіта Тобі, Тарасе, наш рушник

Тобі, Тарасе, наш рушник

2954

Під такою назвою була проведена літературна композиція з учнями 2-4 класів, яку підготувала бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща А.Яльницька.

«Щовесни, коли тануть сніги, і на рясті засяє веселка, повні сил і живої снаги, ми вшановуєм пам’ять Шевченка», – такими словами розпочали захід ведучі Т.Озімок та І.Сердюченко, учні 3 класу. Діти переглянули відео-презентацію «Дітям про Шевченка», ознайомилися з виставкою творів поета.

Із захопленням, в знак щирої любові та шани до Великого Кобзаря, учні символічно «вишивали» стрічками кольорів веселки рушник великому поету, а ще декламували вірші Т.Шевченка і прикріплювали кольорові стрічки на білий рушник.

Найактивнішими «вишивальниками» були О.Штандер, С.Ясінська, І.Кот, П.Редько (учні 2 класу), Т.Озімок, І.Сердюченко, М.Писачук, В.Турич, Б.Віннічук, Т.Віннічук, Б.Рибін, Б.Ліщук (учні 3 класу), В.Богута (учень 4 класу).

Символічний вишивали ми рушник, де Кобзареві доля і життя переплітались. Та ось вже час прощатись. Тобі, Тарасе, шану ми складаєм, бо Україну ти прославив навіки, хай пам’ять про Шевченка не згасає, і хай живуть у серці рушники.