Головна Освіта У літературній кав’ярні зібралися творчі діти Шацького району

У літературній кав’ярні зібралися творчі діти Шацького району

2833

Минулого тижня літературна кав’ярня зібрала у свої обійми творчих, мудрих, талановитих дітей, небайдужих до поетичного слова, творчості, переможці конкурсів знавців української мови, мовно-літературних конкурсу ім. Тараса Шевченка, конкурсу «Юні літератори Волині», конкурсів учнівської творчості. Всього – майже 30 дітей з усіх навчальних закладів району. Організували засідання відділ освіти, молоді та спорту Шацької РДА спільно з педагогами та учнями ЗОШ І-ІІІ с. Піща.

Привітали учасників кав’ярні начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Людмила Єрофєєва, методист відділу Тетяна Ціпошук, вчитель історії ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк, поет, частий гість літературних студій Володимир Носуліч, голова районної профспілки працівників освіти Катерина Редько. Перший творчий акорд заходу зазвучав у виконанні Марії Черевко, котра заграла на бандурі. Далі – вітання від місцевого поета Володимира Носуліча. Його різножанрові та різнотематичні поетичні твори, на жаль, поки що не вийшли окремою збіркою, проте дуже зацікавили і дітей, і вчителів.

– Це свято – як насолода для душі. Діти у стінах кав’ярні читали свої вірші, поезії українських та зарубіжних авторів (навіть мовою оригіналу), веселили гуморесками, грали на сопілці, скрипці, бандурі, співали пісні. Такі зустрічі згуртовують дітей, адже поезія – це те, що хоче сказати душа мовою слова. Їх варто організовувати, аби наші діти росли творчими, розумними та мудрими, – зазначила Тетяна Ціпошук, методист відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА.

А потім діти поласували запашним чаєм із солодощами та пирогами, спеченими за стародавнім рецептом української поетеси Олени Пчілки, скуштували смачне морозиво.

Віта ШЕПЕЛЯ