Головна Освіта У Луцьку аплодували юній світязькій співачці

У Луцьку аплодували юній світязькій співачці

3368

Третьокласниця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь Світлана Чернякова стала призером обласного кон­курсу «Срібні дзвіночки» і отри­мала грамоту управління ос­віти, науки та молоді Волинської ОДА за зайняте ІІІ місце. Кон­курс української сучасної пат­ріо­­тичної пісні, який проходив 24 січня в педагогічному коледжі Луцька, скликав найталано­ви­тіші співочі таланти з усієї Во­лині. Світлана змагалася в мо­лод­шій групі віком від 6 до 10 років, яка налічувала більше 20 учасників. Хочеться вірити, що її перемога – це перший неве­лич­кий крок до вершини мисте­цької майстерності, і на цьому шляху будуть нові здо­бутки та звершення.

Враженнями від поїздки діля­ть­ся педагоги та  головна вину­ватиця успіху.

Світлана Чернякова:

– Насправді перемога для мене стала приємною несподі­ванкою. Я була налаштована вис­тупити так, щоб журі помі­тило, що учасниця з Шацького району вміє гарно співати. Я дуже люблю виступати, неза­лежно від зайнятого результату. Сце­на коледжу мене не злякала. Але хвилювання було набагато бі­льше і, крім цього я, висту­пала майже на самому початку – дру­гою. Багато пісень, які ви­конували учасники, я знала й підс­півувала їм. Помітила, що були як кращі за мене солісти, так і гірші. Коли журі підбило підсумки, а ми з хвилюванням чекали результату, я позна­йо­милася з учасником з Горо­хова Олегом Бойком. Ми зро­били комп­ліменти один одному про гарне виконання. А потім вия­вилось, що в нього також гра­мота, правда, за друге місце.

Тетяна Чернякова, педагог ЗОШ І-ІІІ ст. Світязь, мама кон­кур­­сантки:

– Я хвилювалася набагато більше за Світлану, підтриму­вала її своєю присутністю на виступі. Звичайно, я задово­лена першим вдалим результа­том, та ще й обласного рівня. Здіб­ності до співу я помітила в доньки в надзвичайно ран­ньо­му віці, тож намагаюсь їх роз­вивати. Перший публічний вис­туп відбувся, коли Світлана в 5 років виконала пісню «Країна дитинства» на випускному в свого брата. Вдома переглядає відеокліпи і співає разом з відо­мими виконавцями, також лю­бить караоке. Зараз є постійним учасником шкільних концертів, зустрічей, брала участь у святі до дня села. Світлана відвідує заняття в музичній школі, по­чала займатися в гуртку БДЮТ.

Галина Хомяк, керівник гуртка БДЮТ:

– Участь в конкурсі «Срібні дзвіночки» для мене, як і для учасниці, відбувалась вперше.  Світлана віднедавна стала від­відувати гурток «Карусель ме­ло­дій», але прийшла до нас з вели­чезним творчим потенціа­лом. Хоча й часу на підготовку до виступу на обласній сцені було небагато, однак виконання пісні відбулось на високому рівні, було майстерним і артис­тичним. Мені відразу здалося, що журі також це помітить, тож на перемогу я надіялась.

Ніна Корець.