Головна Освіта Випускник з Шацька Ігор Віннічук здобув найвищий бал на ЗНО

Випускник з Шацька Ігор Віннічук здобув найвищий бал на ЗНО

5749

Одним із семи випускників волинських шкіл, котрі здобули найвищі 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з окремих предметів, є одинадцятикласник НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Шацьк Ігор Сергійович Віннічук. На найвищі 200 балів хлопець написав ма­тематику.

Як розповідає батько випускника Сергій Віннічук (він є головою Шацької селищної ради), син ще з першого класу любив цей пред­мет, легко давалися задачі. «Мабуть, у нього це передалося по спадковості від мене», – каже, сміючись, Сергій Миколайович.

Протягом одинадцяти років навчання в школі Ігор жодного разу не ходив до репетитора з математики, усі теми розумів на уроках. Коли пропускав якийсь урок через хворобу – вчив самостійно, що не розумів – запитував у вчителя Любові Адамівни Дударчук. Саме вона дала Ігореві ті знання та розуміння основ математики, котрі на ЗНО підтвердили рівень його знань та рівень викладання вчителя.

Ігор не є медалістом (до срібної медалі хлопець трішки не дотягнув), але від цього не засмучується. Він був упевнений у своїх силах, що здасть ЗНО на високий бал. Пробне ЗНО, яке складав весною, на­писав дуже добре. Окрім ЗНО з української мови та літератури, ма­тематики, складав екзамени з географії та фізики, з яких також отримав хороші бали.

Після екзамену з математики звірив свої відповіді в Інтернеті з правильними, був упевнений, що напише на 198 балів. Але у під­сумку отримав цілих 200.

Ігор – не лише математик. Він ще й любить музику, декілька ро­ків займався у Шацькій дитячій музичній школі.

Майбутнє хлопець хоче пов’язати з прикладною математикою, інформаційними технологіями та кібернетикою, тому після ЗНО подаватиме документи в три вищі навчальні заклади (міст Київ, Львів та Луцьк).

У тому, що Ігор став першим випускником, котрий склав один з предметів ЗНО на найвищий бал, є заслуга вчителя математики вищої категорії, вчителя-методиста Любові Адамівни Дударчук. Хоча щороку декілька учнів Любові Адамівни здобувають бі­льш ніж 190 балів на ЗНО. В цьому році троє учнів Любові Дударчук також отримали більш ніж 190 балів з математики.

Як розповідає вчитель, Ігор чотири роки вивчав предмет по­г­либлено у профільному мате­ма­тичному класі. Не пропускав й індивідуальних занять у школі, які проводили відповідно до шкільної програми. «Ігор з са­мого початку зацікавився мате­матикою, було видно, що це йому подобається. Але саме в старших класах ще більше роз­винулися його математичні зді­бності. Брався за розв’я­зу­вання складних завдань, додат­кових, щось вдавалося, а щось – ні. Тоді пояснювала. Та він і са­м у класі був за консультанта своїм однокласникам. Бувало, приходжу у клас на урок, питаю, що не зрозуміло у домашньому завданні. Діти кажуть, що Ігор нам уже все роз’яснив. Це також давало хлопцеві більше розуміння математики. А головне – хто старається, хто хоче вчитися – обов’язково досягне резуль­тату», – говорить Любов Адамівна.

Вітаю Ігоря з успіхом та бажаю, аби його мрія про вступ до вищого навчального закладу обов’язково здійснилася!

Віта ШЕПЕЛЯ