Головна Освіта Випускники 1977 року Смоляро-Світязької школи вперше зібралися на зустріч

Випускники 1977 року Смоляро-Світязької школи вперше зібралися на зустріч

5428

До загальноосвітньої школи І-ІІ ст. села Смоляри-Світязькі з’їхалися випускники 1977 року. 40 літ минуло з того часу, від­коли вони вирушили в дорослий світ з рідного навчального зак­ладу. Багато змінилося з тих пір – у кожного з вчорашніх школя­рів є діти і внуки, улюблена ро­бота, здобутки і перемоги, якими пи­шаються, та плани на май­бутнє.

Змінилися й самі випуск­ники – цьогоріч вони вперше (!) зустрілися разом після за­кінчення школи, тому ледве впіз­нали одне одного. На порозі рідного навчального закладу їх гостинно зустрів директор школи Микола Оніщук, провів екскурс шкільними примі­щен­нями, продемонстрував но­воз­бу­довану їдальню. До речі, саме в теперішній їдальні був клас випускників 1977 року.

Душевно поспілкувалися, зга­дали незабутні шкільні роки, переглянули шкільний альбом, розповіли про себе. А ще пода­рували школі подарунок – ікону. Від душі посміялися, коли чоло­віки влаштували змагання з під­тягування на шкільному ста­діоні. 55-річний рекордсмен зу­мів підтягнутися на перекла­дині 10 разів!

Були на зустрічі і сумні мо­менти – випускники пом’янули свого класного керівника Вік­тора Олексійовича Пеха, який не дожив до сьогоднішнього дня, та п’ятьох однокласників. Також від­відали їхні могили.

Людям, які приїхали здалека, цікаво було пройтися стеж­ка­ми-дорогами рідного села, по­бу­вати на озері Прибич, поди­ви­тися, як з нього «качають» сап­ропель.

Кожна мить наповнювала ра­дістю, щастям, дарувала від­чуття легкості і безтур­бот­ності. Всі ці емоції та пережи­вання не пройшли даремно – випускники знову запланували зустрітися через 5 років.

Мирослава ЦЮП’ЯХ