Головна Право Міліцейський наряд затримав браконьєрів

Міліцейський наряд затримав браконьєрів

3113

Як повідомили в Шацькому РВ УМВС, 27 квітня о 7 годині 55 хвилин працівниками ДАІ було затримано автомобіль «Ауді-100» під керуванням жителя села Затишшя Віктора М., а також його пасажира – односельця Сергія В. Під час пе­ре­вірки документів та огляду транспортного засобу в салоні автомобіля та у багажнику було виявлено 24 відра з рибою. У трьох відрах підпри­ємливі чоловіки везли бички, у решті – карасі. Загальна кількість карасів – 1 118 рибин, бичків – 840, також 11 рибин ляща та окуня. Як пояснили затримані, рибу вони виловили напередодні на озерах Луки-Перемут за допомогою рибаль­ських сіток. А рибу везли на ри­нок міста Любомль на про­даж. Весь «живий» товар було вилу­чено, також вилучені і зна­ряд­дя лову – 3 сітки.

За даним фактом прово­ди­ться перевірка, а міліціо­не­рами відкрито кримінальне провад­ження. Якщо вину затриманих буде до­ведено – факт вилову риби за допомогою заборонених засо­бів вилову риби у нере­сто­вий період, – то на чоловіків че­кає штраф або виправні ро­боти, та відшкодування збит­ків, розмір яких поки що вста­новлюються.

Віта ШЕПЕЛЯ.

Р.S. Цього тижня праців­ни­ками Шацького РВ УМВС у при­сутності двох понятих було спа­лено 31 рибальську сітку та 10 жаків, які були конфісковані у браконьєрів після кількох спільних рейдів по озерах району.