Головна Право На нового керівника міліції району в області покладають особливі надії

На нового керівника міліції району в області покладають особливі надії

3875

1 жовтня відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України начальником Шацького РВ УМВС призначено Деркача Андрія Анатолійовича (на фото праворуч), який до того часу був виконуючим обов’язки начальника.

Офіційно представити нового керівника особовому складу райвідділу прибув особисто начальник управління МВС України у Волинській області генерал-майор міліції Олександр Терещук. Привітати Андрія Анатолійовича із призначенням прибули також голова Шацької райдержадміністрації Володимир Найда, голова Шацької районної ради Володимир Голядинець, Любомльський міжрайонний прокурор Олег Корецький, суддя Шацького районного суду Наталія Жевнєрова.

Кілька слів обласний керівник міліціонерів сказав і про роботу районного відділу. Так, на його думку, сьогодні міліціонери району повинні більш активно працювати над розкриттям злочинів, попередженням скоєння правопорушень. Великі надії в цьому покладаються на дільничних інспекторів міліції, у яких з місцевим населенням, керівниками сільських та селищної рад повинна бути тісна співпраця. Особливу увагу, як наголосив Олександр Дмитрович, дільничні інспектори повинні приділяти людям старшого віку, дітям. Сьогодні у шацьких міліціонерів – чи не найкраще приміщення серед райвідділів області (а то й України), створені усі можливості для повноцінної роботи. «А наше основне завдання – це забезпечення працівників міліції транспортом, паливно-мастильними матеріалами, заробітною платнею та усім іншим, необхідним для нормальної роботи, – зазначив генерал. – Також будемо прискіпливо контролювати усю роботу райвідділу. Андрій Анатолійович – молодий, але досвідчений працівник, знає свою роботу та може її нормально організувати. Основне побажання новому керівникові – більше працювати з особовим складом над знанням нормативно-правової бази, тісніше співпрацювати з іншими структурами та владою району. Я вірю, що разом із правоохоронними структурами, судовою та місцевою владою ми зможемо навести порядок». Також Олександр Терещук вказав правоохоронцям на необхідність досконало вивчати новий Кримінальний Кодекс, аби працювати винятково у правовому полі. 

Володимир Найда, привітавши нового начальника райвідділу, запевнив, що всіляко сприятиме та допомагатиме правоохоронцям у їхній нелегкій праці. Про те, що колектив районного відділу – молодий та активний, тож є надія, що він відтепер запрацює на повну силу, говорив у своєму виступі й Володимир Голядинець.

Біографічна довідка. Андрій Деркач народився 1984 року у с. Видерта Камінь-Каширського району. Вищу освіту здобув у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Службу в ОВС розпочав на посаді оперуповноваженого сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю Шацького райвідділу міліції. Працював на аналогічних посадах в УМВС в області. Донедавна – виконував обов’язки начальника районного відділу.

Віта ШЕПЕЛЯ.