Головна Право На Волині за одержання неправомірної вигоди та використання підроблених документів покарали прикордонницю

На Волині за одержання неправомірної вигоди та використання підроблених документів покарали прикордонницю

2002

Любомльський районний суд розглянув кримінальне провадження про одержання інспектором прикордонної служби  відділу прикордонної служби «Піща» неправомірної вигоди та використання нею завідомо підроблених документів (кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 368 та ч. 4 ст. 358 КК України).

Про це повідомили у Прокуратурі Волинської області

03 червня 2019 року за неправомірну вигоду в сумі 100 доларів США прикордонниця безперешкодно пропустила  через державний кордон України з Республіки Білорусь в пункті пропуску «Пулемець» Волинської митниці ДФС громадянку Російської Федерації, котра при собі не мала  достатнього фінансового забезпечення та не могла підтвердити мету в’їзду в Україну.

Окрім того, із травня по 19 серпня 2019 року вона постійно використовувала на підставі придбаних нею підроблених технічних паспортів та номерних знаків належні їй  два легкових автомобіля, котрі не були зареєстровані в законному порядку та на які уповноваженими органами  не видавались свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу офіційного зразка.

Інспектор прикордонної служби щиро розкаялася у скоєному та активно сприяла розкриттю злочинів, відтак суд призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 1100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (18 700 грн),  з позбавленням права 1 рік обіймати посади, пов’язані із державною та військовою службою.

З роботи прикордонницю звільнено.