Головна Право Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято

Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято

791

Протягом літа правоохоронці постійно організовують різноманітні заходи з найменшими громадянами в дитячих таборах.

Сьогодні така зустріч відбулась у православному таборі Острів с. Гаразджа Луцького району. З дітьми спілкувались ювенальні поліцейські, кінологи, поліцейські офіцери громад, співробітники управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.

Справжній захват викликали поліцейські собаки, з якими діти весело проводили час та про яких дізнались чимало цікавого. Також їм продемонстрували роботу квадрокоптера та розповіли, в яких випадках його застосовують.

Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято Співробітники ювенальної превенції провели з дітьми профілактичні бесіди, а також організували різноманітні пізнавальні забави.

Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято Поліцейські офіцери громад розповіли про свою роботу та наголосили на дотриманні правил дорожнього руху і безпечній поведінці влітку. Яскравим, насиченим та пізнавальним виявилось свято, яке влаштували діткам поліцейські!

Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято Поліцейські відвідали дитячий табір в Гаразджі, де організували вихованцям масштабне свято

 Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело