Головна Право В Шацьку почастішали крадіжки вело- та мототранспорту

В Шацьку почастішали крадіжки вело- та мототранспорту

8080

Шановні жителі Шацького району та гості краю!

В період літнього відпочинку громадян на території Шацького району частішають випадки крадіжок вело- та мототранспорту, особистого майна громадян (мобільні теле­фони, гаманці, коштовності), в тому числі документів.

Однією з головних причин таких випадків є безвідповідальне ставлення громадян до власного майна та відсутність контролю з боку батьків за особистим часом їхніх дітей. Часто громадяни самі провокують крадіжки, залишаючи особисті речі без нагляду та охорони.

Особливу увагу звертаємо тих господарів, які на час літа беруть до себе на тим­часове проживання відпочиваючих, що приїхали з інших районів та областей Украї­ни. Нагадую про необхідність запису паспортних даних відпочиваючих (прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання) та попереджаємо, що за допущення проживання в своєму будинку особи без паспорта, або без реєстрації передбачена адмінвідповідальність (ст. 199 Кодексу України про адміністративні правопорушення) у вигляді штрафу до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У зв’язку зі збільшенням кількості людей на території Шацького району в період літнього відпочинку громадян ускладнюється можливість піймати осіб, які, пред­ставившись працівниками пенсійного фонду чи соціальних служб, найчастіше це особи жіночої статі, в т.ч. ромської національності, шахрайським способом заволодівають грошима пенсіонерів та довірливих громадян. Про візити таких осіб та з інших питань просимо звертатися в Шацький РВ УМВС за телефонами 2-00-42, 102 або безпосередньо свого дільничного інспектора міліції. На час літа до Шацького РВ УМВС буде прико­ман­дировано працівників обласного управління МВС, однак швидкість розкриття кримі­нальних правопорушень багато в чому залежить від своєчасності звернення потерпілого до правоохоронних органів.

Користуючись нагодою, інформую про можливість взяття приватних помешкань, по­мешкань юридичних установ під охорону Державної служби охорони при УМВС Укра­їни у Волинській області з виведенням на пульт ДСО, що значно підвищить вашу безпеку та безпеку вашого житла за відсутності господаря вдома.

Олена КОСТЮК, інспектор по роботі з населенням Шацького РВ УМВС.