Головна Право Ваші дільничні інспектори

Ваші дільничні інспектори

4786

В ході проведення на території Шацького району операції «Візит» та з метою формування партнерських відносин між міліцією та на­се­леням району повідомляємо:

 – Шацьку селишну раду обслуговують капітан міліції Шевчук Євген Миколайович та старший лейтенант міліції Балабаш Руслан Олександрович; Світязьку сільську раду – старший лейтенант міліції Денисовець Анатолій Володимирович; Прип’ятську та Самійли­чів­ську сільські ради – майор мілі­ції Люшук  Ярослав Борисович; Грабівську та Пульмівську сільські ради – старший лей­тенант міліції Прокопчук Сергій Сергійович; Піщанську, Ростанську та Пулемецьку сільські ради – капітан міліції Костюк Леонід Сергійович.

Під час проведення заходів дільничні інспектори міліції відві­дують помешкання громадян, роздають візитки та проводять про­філактичні бесіди з жителями щодо недопущення вчинення злочинів та правопорушень. Так, було проведено відпрацювання на територіях Рос­та­нської та Пулемецької сільських рад, де спільно з пред­став­никами сіль­сь­ких рад, депутатами відвідано за місцем проживання осіб, які займаються виготовленням та збутом самогону. Під час вказаних заходів складено 7 протоколів за зберігання самогону та самогонних апаратів. З цими громадянами проведено бе­сіди щодо недо­пу­щення виготовлення, зберігання та збуту самогону.

Дільничні інспектори міліції проводять прийом громадян, які проживають на обслуговуваних ними дільницях, у приміщеннях сільських рад в такі дні: вівторок – з 9.00 до 11.00 год., четвер – з 18.00 до 21.00 год. З усіх питань, що стосуються компетенції діль­ничних інспекторів міліції, можна звертатися в Шацький РВ УМВС осо­бисто, або телефонувати за номером 2-00-42.

Звертаємо увагу жителів району на те, що почастішали випадки ошукування громадян по телефону, під час яких невідома особа телефонує та повідомляє про перебування їх родича в скрутному ма­теріальному становищі, і що йому потрібні кошти, які слід пе­ре­рахувати на вказаний рахунок. Просимо до таких дзвінків ставитись скептично та, в разі вимагання невідомою особою коштів, негайно звер­татися в Шацький РВ УМВС для відповідного реагування.

Балабаш Руслан ОлександровичДенисовець Анатолій ВолодимировичКостюк Леонід СергійовичЛюшук  Ярослав БорисовичПрокопчук Сергій Сергійович