Головна Політика У Верховній Раді з”явиться депутатське об’єднання “Волинь”

У Верховній Раді з”явиться депутатське об’єднання “Волинь”

3099

Народні депутати від Волині вирішили об’єднатися заради спільної праці на благо волинян. Новостворене міжфракційне депутатське об’єднання отри­ма­ло назву «Волинь». Відповідну заяву про створення групи вже підписали семеро народних обра­н­ців та передали її до секре­та­ріату Верховної Ради. Тож тіль­ки Рада запрацює, Голова Вер­ховної Ради офіційно оголосить про створення нового об’єд­нан­ня, до якого зокрема увійшли:

– народний депутат України Анатолій Вітів, «ВО «Свобода»;

– народний депутат України Катерина Ващук, «фракція Пар­тії регіонів»;

– народний депутат України Ігор Єремеєв, позафракційний;

– народний депутат України Степан Івахів, позафракційний;

– народний депутат України Сергій Мартиняк, позафракційний;

– народний депутат України Євген Мельник, «ВО «Свобода»;

– народний депутат України  Валерій Черняков, «ВО «Свобода».

Очолили депутатське об’єд­нан­ня народні депутати Анато­лій Вітів та Ігор Єремеєв. Голов­ним завданням об’єднання пар­ламентарі вважають спри­ян­ня розвитку Волинської області. Депутати переконані, що заради Волині треба забути про всі ідеологічні розбіжності та пра­цю­вати разом на спільний ре­зультат.

«Коли йдеться про інтереси во­­линян, партійні прапори та по­літичні переконання мають ві­дійти на другий план», – вважає народний депутат Степан Івахів, який переконаний, що інтереси Волині та інтереси України ма­ють бути понад усе.

За словами співголови між­фра­кційного депутатського об’є­д­нання «Волинь» Анатолія Ві­тіва, пропозицію долучитися до спільної роботи отримали ще декілька депутатів, і незабаром вони також приєднаються до своїх колег.