Головна Політика День депутата – найкращий спосіб спілкування із виборцями

День депутата – найкращий спосіб спілкування із виборцями

3650

Минулого тижня на території Світязької та Грабівської сіль­ських рад під керівництвом го­лови Шацької районної ради Сер­гія Карпука відбувся пер­ший ви­їзний День депутата Шацької районної ради сьомого скликан­ня. Участь у заході взяли два­над­цять депутатів (з 26-ти) ра­йон­ної ради, працівники вико­навчого апарату районної ради, Піщанський, Світязький та Гра­бівський сільські голови.

Захід проводився відповідно Пла­ну роботи районної ради на 2017 рік з метою вивчення та з’я­сування актуальних про­блем розвитку територій, ознайом­лення із діяльністю об’єктів, які функціонують на території Шацького ра­йону. Цей день відбувся за досить насиченою програмою, яка була заздалегідь похвилинно запланована. Спершу депутати відвідали та познайомилися з роботою ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь. Зустріла де­легацію депутатів у фойє цього навчального закладу Ніна Озімок, заступник директора. Вона провела екскурс по школі, що включав відвідини актового залу, бібліотеки, стортзалу, їдальні, сан­вуз­ла, трьох класів, в яких у рамках проекту замінено батареї. Захопливою і цікавою була розповідь Олени Корусь про роботу шкільного музею.

Наступною зупинкою був огляд ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове та місцевого ФАПу. На даний час у школі проводиться утеплення фа­саду, а у добудованій частині облаштовано санвузол та котельню. У ФАПі теж ремонт: змуровано грубку, прово­диться нова проводка. Серед проблем, на які була звернута увага депутатів, це великі дерева, що ростуть перед приміщенням закладу, які створюють сильний затінок та руйнують дах.

Територія Грабівської сільської ради зустріла гос­тей спершу зразковим ФАПом. Це, мабуть єдиний медпункт в районі, який облаштований за усіма стан­дартами та нормами. Поспілкувалися депутати і з викладачами та дітками ЗОШ І-ІІ ст. сіл Грабове та Смоляри-Світязькі, а також ЗОШ І ст. с. Голядин. Озна­йо­милися з роботою ТОВ «Зендер-Україна», яке зай­мається видобутком сапропелю в озері Прибич.

По завершенню огляду об’єктів двох сільських рад Сергій Карпук провів підсумкове засідання. Обгово­рюючи проведення Дня депутата, районні обранці відзначили доцільність організації таких заходів, адже завдяки їм вони на власні очі матимуть можливість побачити, як розви­ваються громади, працюють бюд­жетні та комунальні уста­нови, куди спрямовуються кошти районного бюджету, які проблеми дошкуляють. Депутати району висловили намір і бажання підставити плече в роз­в’я­занні цих проблем.

Захід такого напрямку додав депутатам позитивних вражень що­до умов навчання, побуту установ, натхнення для подальшої ре­а­лізації своєї діяльності та започаткував неабияку кількість нових ідей в подальшому розвитку району.

Ліана МИСЮРИНА