Головна Політика На Волині розпочали підготовку до літнього сезону

На Волині розпочали підготовку до літнього сезону

2786

Волинь продовжує активно розвивати рекреаційну інфраструктуру краю, – наголосив голова обл­держадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді, даючи низку завдань про­фі­ль­ним керівникам в рамках підготовки території та рекреаційних закладів області до роботи в літній період 2013 року. «Традиційно у полі зору – туристичний Шацький район», – додав він.

Ще з 2010 року влада інтенсивно працює над підвищенням туристичної привабливості в об­ласті. «Зроблено за цей період вже багато. Акцент – благоустрій, впорядкування земельних ді­­ля­нок. Збудовано кільцеву дорогу навколо озера Світязь та до урочища Гряда. Щороку інс­пек­туємо оздоровчі заклади в районі, ті, які належним чином не були підготовлені, не мали дозволу для відкриття. Так буде і цьогоріч», – зазначив Борис Клімчук.

Голова облдержадміністрації відзначив, що у 2013 році держава профінансує оновлення во­доо­чисної системи на території Шацького національного парку. Нагадаємо, у планах обласної влади – збудувати напірний колектор від санаторію «Лісова пісня» з підключенням побутової ка­налізації с. Мельники до очисних споруд смт Шацьк. Загальна вар­тість робіт на цих об’єктах сягає понад 24 млн. грн., з яких 10 млн. грн. спрямують з обласного бюджету.

Крім того, Волинь на каналізаційну мережу смт Шацьк залу­чає ресурси Європейського Союзу. Грант виграний в рамках Програми прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Ук­раїна» 2007-2013 років.

За дорученням голови облдержадміністрації від сьогодні екологи, санепідеміологи та МНСники розпочнуть перевірки баз від­починку та за 10 днів мають підготувати детальний аналіз щодо дотримання ними усіх санітарно-гігієнічних норм.

Також Борис Клімчук вважає за доцільне розробити прос­пект для туристів Шацького району, в якому буде викладено де­тальну інформацію про бази відпочинку та розважальні зак­лади, з адресами та телефонними номерами медичних ус­та­нов, про місця для паркування машин тощо. Словом, про все те, що необхідно знати туристу для активного дозвілля та ша­нобливого ставлення до природи національного парку.

Прес-служба облдержадміністрації.