Головна Політика Народний депутат України Степан Івахів: “Завжди виконую те, що пообіцяв”

Народний депутат України Степан Івахів: “Завжди виконую те, що пообіцяв”

3185

Запашним хлібом на вишитому рушнику студенти Шацького лі­сового коледжу зустрічали 13 травня народного депутата Ук­раїни Степана Івахіва. «Кажуть, що я до вас зачастив. Але якщо вже обіцяв приїжджати, то робитиму це справно і надалі», – такими словами обранець громади розпочав зустріч із жителями смт Шацьк в актовому залі згаданого навчального закладу. Зай­маючись у Верховній Раді не політиканством, а конкретними дер­жавними справами, Степану Петровичу було про що звітувати ви­­борцям. В Парламенті він, як і обіцяв, залишився позаф­рак­цій­ним депутатом, не примкнувши до жодної політичної сили.

«Передусім, маю виконати те, що обіцяв своїм виборцям у передвиборчій програмі. А те, що відбувається зараз у Верховній Раді, є безкінечною театральною виставою, в якій немає ролі для простої людини з її інтересами». У Верховній Раді Степан Івахів пра­цює заступником голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Народний депутат зареєстрував уже 6 за­конопроектів, 4 з яких безпосередньо стосуються вирішення проб­лем поліського села.

– Лише двічі я з поважних причин був відсутній на сесійних за­сіданнях. Як ви знаєте, зарплату в 14 тис. грн. я не отримую, на­томість спрямовую ці кошти на благодійну допомогу закладам ку­льтури та освіти свого округу і Шацького району зокрема. Від­мо­вився від депутатських пільг, від житла, мешкаю в квар­тирі, яку винаймаю за власні, а не державні, кошти. Адже вва­жаю себе самодостатньою людиною, яка в змозі собі це доз­во­лити, – ці слова Степана Івахіва викликали схвальні оплески  у присутніх в залі.

Під час зустрічі Степан Івахів публічно узгодив з керівництвом району – Володимиром Найдою, головою Шацької РДА, та Во­ло­ди­миром Голядинцем, головою Шацької районної ради, а також з гро­мадою спільні плани на майбутнє. Для вирішення проблем краю депутат пообіцяв залучати кошти державного та обласного бюд­жетів. Далі діятимуть і програми, які започаткував бла­го­дійний фонд «Патріоти Волині».

Плоди суттєвої економії на заощадженій енергії пожинають нині ті соціальні об’єкти Шацького району, де завдяки фонду було за­мінено на склопакети вікна, вставлено нові двері, закуплено опа­лювальні котли. В планах Степана Івахіва на близьке май­бутнє – задуми, які реально втілити в життя: ремонт Шацького ра­йон­ного Будинку культури, освітлення вулиць Шацька, кана­лі­зу­вання селища, перекриття даху в Шацькому дитсадку №1, до­будова ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк. Депутат пообіцяв звернутися до міністра освіти Дмитра Табачника, аби той виділив кошти Ша­цькому лісовому коледжу на придбання котлів опалення. Ігор Жмурко, директор навчального закладу, заручився підтримкою Сте­пана Івахіва і в питанні придбання автобуса для потреб сту­дентів. Студентській раді коледжу депутат пообіцяв допомогти з комп’ютерною технікою, власникам будинків у новому мікрорайоні Шацька – з електрифікацією вулиці, учасникам фестивалю фі­зичної культури і спорту – з парадною формою, членам УТМР Ша­­цького району – з дозволом полювати в господарській зоні ШНПП. Свято-Михайлівський храм УПЦ КП смт Шацьк, що бу­дує­ться, отримає вікна, а селищний стадіон оновиться завдяки спіль­ним зусиллям. Відповідно до програми фонду «Патріоти Волині» будуть замінені вікна у приміщеннях їдальні і майстерні ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк. Директор Шацької дитячої музичної школи Ольга Цю­пяшук поцікавилася думкою Степана Івахіва про так звану оп­тимізацію роботи музичних шкіл і переведення їх на самоо­куп­ність. Депутат запевнив, що не підтримує ідеї, впровадження якої несе серйозну загрозу для існування музичних шкіл.

На завершення зустрічі народний депутат відзначив, що роби­тиме все для того, щоб полегшити життя людей, зробити Шацький ра­йон благоустроєним, соціально й економічно розвинутим. «Спо­чатку мені не вірили. Згодом, коли почали поступово реалізо­ву­ва­тися пункти моєї передвиборчої програми, я побачив довіру в очах людей. Ще раз стверджую, що завжди виконую обіцяне і дію ли­ше так, як вигідно моїм виборцям».

Депутат приїхав до шачан з гарними подарунками, які й вручив наприкінці заходу дитячим садкам смт Шацьк та НВК «Школа-дит­садок» с. Мельники. Протягом дня Степан Петрович зустрі­чав­ся також із жителями сіл Світязь, Самійличі, Грабове. 

Мирослава ЦЮП’ЯХ.