Головна Спорт У Ковелі відбувся Х регіональний турнір з плавання пам′яті заслуженого працівника фізичної...

У Ковелі відбувся Х регіональний турнір з плавання пам′яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича

714

24-25 березня в КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича проходив Х традиційний регіональний турнір з плавання пам′яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича.

На відкритті змагань були присутні заступник начальника управління культури, молоді, спорту та туризму Роман Лис, дочка Євгена Михайловича – Ірина Міцкевич та директор закладу Олена Клімашевська.

У протиборстві взяли участь 52 спортсмени з Ковеля, Вараша, та Луцька. Змагання проводились серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші.

Чемпіонами змагань на своїх дистанціях стали: Ілля Ляшук (50-100 м батерфляй, 50 м на спині,100 м вільний стиль), Олександр Басалка (50-100 м брас), Олександр Скороход (100 м на спині), Софія Єрмолаєва (100 м вільний стиль), Наталія Падалюк (100 м комплексне плавання, 50 м брас).

Срібло” вибороли: Віталій Мороз (50-100 м батерфляй), Олександр Скороход (50 м на спині, 100 м комплексне плавання, Святослав Гузь (50-100 м брас), Владислав Мацюк (100 м вільний стиль), Євгенія Сарапіна (50 м на спині), Яна Тесляр (100 м брас), Наталія Наумчик (50-100 м батерфляй), Софія Єрмолаєва (50 м вільний стиль).

Бронзові медалі здобули: Владислав Мацюк (50 м батерфляй), Олександр Басалка (100 м комплексне плавання), Віталій Мороз (50 м вільний стиль), Євген Миронюк (100 м батерфляй), Владислав Пархомук (100 м вільний стиль), Ангеліна Горбунова (50 м батерфляй), Євгенія Сарапіна (100 м на спині), Наталія Наумчик (100 м вільний стиль).

В естафеті 4х50 м вільними стилем ковельські юнаки святкували перемогу, а команда дівчат посіла 2 місце.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.