Головна Політика В Шацьку представили нового голову Шацької райдержадміністрації

В Шацьку представили нового голову Шацької райдержадміністрації

7087

У вівторок, 10 січня, відбулося представлення нового голови Шацької районної державної адміністрації
Василя Голядинця.
Щоб представити керівника виконавчої гілки влади Шацького району, до селища приїхав Володимир Гунчик, голова Волинської обласної державної адміністрації.

В присутності керівництва районної ради, голів сільських та селищної рад, начальників установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації Володимир Петрович зачитав Указ Президента України №302, відповідно до якого головою Шацької районної державної адміністрації з 30 грудня 2016 року призначено Василя Володимировича Голядинця, випробувальний термін – 1 місяць.

Очільник області вручив новопризначеному голові посвідчення та побажав успіхів.
– Ще хочу побажати міцного здоров’я, на цій посаді воно вам потрібне. І, звичайно, впевненості в тому, що ви зробили правильний вибір, прийшовши на конкурс і здобувши перемогу. Думаю, цим ми завершимо епопею з відсутністю в Шацьку голови райдержадміністрації, – зазначив Володимир Гунчик.
Володимир Петрович подякував за роботу Сергію Сидоруку, першому заступнику голови Шацької райдержадміністрації: «Не маючи повноти повноважень, Сергій Федорович професійно виконував обов’язки голови Шацької РДА. Впевнений, залишаючись членом нашої команди, він зможе багато зробити для вирішення проблемних питань громади. Побільше б таких людей».
Привітав Василя Голядинця із високим призначенням Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, вручивши йому квіти і висловивши надію на подальшу плідну співпрацю.
Новопризначений голова подякував керівнику області за довіру, присутнім – за гарні слова. Наголосив також, що першочерговими завданнями  на новій посаді для нього стануть дороги, екологія краю та будівництво автопереходу Адамчуки-Збереже.
– Спільно, у тісній взаємній співпраці, ми зможемо втілити в життя все заплановане і вивести Шацький район на новий рівень розвитку, – зауважив наостанок Василь Голядинець.

Зустрівшись з активом району і зокрема Шацької об’єднаної громади, Володимир Гунчик не упустив можливості поспілкуватися з керівниками, намітити спільні плани, дати слушні поради. Губернатор висловив надію на взаєморозуміння і тісну співпрацю всіх гілок влади Шацького району, де є всі можливості, щоб втілити в життя найсміливіші проекти розвитку території.
– Кінець 2016 року порадував нас, оскільки були виконані всі бюджетні показники Волинської області. Так, загальні доходи до зведеного бюджету області склали 2,4 млрд. грн., тоді як два роки тому це була в п’ять разів менша сума. Приємно, що в 2016 році була створена Шацька об’єднана громада. Надіюся, процес об’єднання продовжиться, адже новостворені волинські громади вже радують першими успіхами, а їхні очільники впевнено дивляться у завтрашній день. Погодьтеся, якщо бюджет Зимненської громади Володимир-Волинського району складав на початку року 2 млн. грн., а до кінця 2016-го сягнув цифри в 20 млн. грн., то це вагомий результат, – зауважив Володимир Гунчик.

Очільник області наголосив, що на території району вдалося реалізувати багато важливих проектів, проте це лише маленька частина того, що тут можна зробити. Саме на базі району в 2017-2020 роках будуть втілені в життя основні екологічні програми, одна з яких – будівництво переходу Адамчуки-Збереже. На сьогодні існують домовленості з поляками, також цю важливу тему Володимир Гунчик продовжить під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Друге, що планується, – це каналізування території Шацьких озер, яку найперше потрібно забезпечити водою та електроенергією. Третє – початок у 2017 році процесу інвентаризації всіх земель, якими користуються фізичні і юридичні особи саме в районі Шацьких озер. Дію екологічних програм відчує і Шацький національний природний парк, де не повинно бути ніяких вирубок лісу, лише санітарні. Ще одним завданням на 2017-й має стати впровадження інфраструктурних проектів та посилення міжнародного співробітництва.

Біографія голови Шацької райдержадміністрації
Народився Василь Голядинець 18 грудня 1983 року в селі Голядин Шацького району.
Після навчання в школі вступив у Шацький лісний технікум імені В.В.Сулька, після закінчення якого здобув вищу освіту у Національному лісотехнічному університеті України (Львів).
Трудову діяльність розпочав у 2004 році на посаді майстра Венського лісокомплексу Шацького держлісгоспу, з січня 2006 року – єгер в Шацькому лісництві Шацького держлісгоспу.
Тричі обирався громадою Грабівської сільської ради на посаду голови. Вперше – на виборах 26 березня 2006 року, далі – на виборах у жовтні 2010 та 2015 років.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.