Головна Сільське господарство Тема семінару – сільське господарство

Тема семінару – сільське господарство

4940

З 18 по 22 лютого на базі са­наторію «Лісова пісня» прово­дилося навчання заступників голів райдержадміністрацій з питань агропромислового ком­плексу, начальників управлінь АПК, керівників сільськогос­по­дарських підприємств, голів фер­мерських господарств Во­линської області. Під час від­криття семінару учасників при­вітав директор санаторію «Лісо­ва пісня» Віктор Карпук, поба­жавши всім плідно попра­цю­вати, а вільний час провести з користю для здоров’я, прой­шов­ши лікувально-оздоровчі про­цедури.

В перший день перед госпо­дарниками і працівниками АПК вис­тупили Людмила Петри­ка­нин, заступник директора депа­р­­таменту АПР Волинської ОДА, Ірина Садовська, керівник обла­с­ного відділення Федерації ауди­торів, бухгалтерів і фінан­систів АПК України, Петро Філіп­чук, начальник головного управ­ління Пенсійного фонду в обла­с­ті, Раїса Кучмук, директор обла­­сного центру зайнятості. В семінарі взяла участь нача­ль­ник управління АПР Шацької РДА Галина Носуліч.

Детально про сучасний стан та перспективи розвитку АПК в області в контексті виступів уча­с­ників читайте в наступному номері газети.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.