Головна Листи Підопічним терцентру Луцька вручили продуктові набори

Підопічним терцентру Луцька вручили продуктові набори

813

Сьогодні, напередодні Дня міста, у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька відбулося вручення продуктових наборів.

У такий важкий час — допомога, увага, людяність та турбота особливо важливі для цієї категорії громадян. Міська рада підготували 50 продуктових наборів, до складу яких входять найнеобхідніші продукти харчування.

 
 

“Сьогодні, в умовах війни, у такий нелегкий час, з нагоди Дня міста ми вирішили трішки вас підтримати та порадувати. Від міської ради прийміть ці дарунки. Зичу кожному з вас довгих та щасливих років життя у нашому красивому, квітучому місті. Нехай Господь оберігає його, не пускає ніяких ворожих ракет, тим паче ворога на нашу землю. Любімо своє місто, дбаймо один про одного”, – зазначила у вітальному слові заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона передала найщиріші вітання від міського голови Ігоря Поліщука.

 

Підопічні центру дякували за таку увагу, не обійшлося і без патріотичних співів “Ой, у лузі червона калина”, що безумовно підняло настрій присутнім.

Директор центру Галина Шатецька зауважила, що підтримка один одного зараз особливо важлива, висловила вдячність міській раді за допомогу, побажала усім миру та міцного здоров’я.

 
 
 
 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)