Головна Спорт В Шацьку біля озера Чорне грали у волейбол за кубок Шацької ОТГ

В Шацьку біля озера Чорне грали у волейбол за кубок Шацької ОТГ

2955

У четвер, 23 серпня, в день Державного прапора України та з нагоди Дня Незалежності України біля озера Велике Чорне відбулися змагання з пляжного волейболу на кубок  Шацької ОТГ. Організаторами змагань стала Шацька селищна рада спі­льно з Шацькою дитячо-юна­цькою спортивною школою (в.о. ди­ректора Сергій Стаднік).

Урочисто відкрили змагання в.о. Шацького селищного го­лови, секретар Людмила Це­вух, голова Шацької райдерж­ад­міністрації Василь Голяди­нець та голова Шацької районної ради Сергій Карпук, побажавши учасникам змагань хорошої та цікавої гри і головне – перемоги. А ще привітали волейболістів юні танцівниці колективу «Пер­воцвіт» під керівництвом Ва­лен­­тини Демакової.

Приємно, що вперше позма­га­тися за кубок прибули не лише команди з Шацька, а й дві команди Згоранської сільської ради та одна команда із Заб­родівської ОТГ (Ратнівський район), з якою в шачан скла­ли­ся тісні дружні стосунки.

З шацьких волейболістів  зго­­лосилися позмагатися на пі­с­ку такі команди з Шацької ОТГ: вчителі фізкультури Ша­ць­кої школи-гімназії,  Мельни­ків­ської школи, спільна команда ряту­ва­льників-Шацького НПП, окре­ма команда нацпарку, При­п’я­тського старостин­сь­кого окру­гу, команда «Шацьк-Луцьк», Шацької ОТГ. Окрім того, спон­танно на урочистому відкритті змагань ризикнули зіг­рати про­ти маститих шаць­ких та приїж­джих волейбо­лістів керівники Шацького ра­йону – Василь Го­лядинець, голова райдержа­дміністрації, та Сергій Карпук, голова рай­ради, об’єднавши свої зусилля та виступивши одним фрон­том. Кажуть – це задля попу­ля­ризації спорту та здорового способу життя, а ще – показати на власному прик­ладі, що не лише молоді, а й ветеранам слід долучатися до участі у зма­ганнях, які прово­дяться на місцевому рівні. І перемога тут – зовсім не го­ловне!

Загалом же до участі у пляж­­ному волейболі зареєстру­ва­лося 11 команд, і вже після же­ребкування на двох піщаних майданчиках розпочались за­пеклі волейбольні бої. Ефектні падіння та забиті голи, супе­речки та невдачі, емоції та спо­кійна і врівноважена гра фаво­ритів – що тільки невідбувалося на полях!

У підсумку після проведених ігор за вихід у фінал змагалися команди «Згорани-1», які зіткну­лися із потужними гравцями з Забродівської ОТГ (хлопці з перших хвилин продемонст­ру­вали спокійну, беземоційну та професійну гру, одразу зая­вивши на право бути волода­рями кубка). У результаті, як і очі­­кувалось , фіналістами стали за­бродівські волейболісти, впе­в­нено «поклавши на ло­патки» згоранців з рахунком 15:2 у пер­шому таймі та 15:8 – у другому.  А на другому полі за вихід у фінал боролися команда «Згорани-2» проти вчителів фіз­культури Шацької школи-гімназії (Віктор Цюп’ях та Ігор Борсук). Саме остання ко­манда з шацьких волейболістів у запеклих іграх таки виборола право на півфінальну гру. І чи то втома від безперервних ігор, чи то не вистачило везіння, але шацькі волейболісти поступи­лись згоранським з рахунком 15:8 у першому таймі та 15:10 – у другому.

А вже у фіналі за кубок Ша­цької ОТГ впевнену перемогу над командою «Згорани-2», по­ка­завши спокійну, майже про­фесійну та врівноважену гру, перемогу здобули фаворити зма­гань – команда Забродів­ської ОТГ з рахунками 21:13 у двох таймах.

Друге місце посіла команда «Згорани-2», третє – «Згорани-1». Четверте місце дісталося ко­манді шацьких фізкультур­ників із школи-гімназії.

Переможці отримали від Людмили Цевух не лише кубки та медалі, а й грошові вина­городи – 300, 400 та 600 гривень відповідно за ІІІ, ІІ та І місце, а також шампанське від спон­сора – підприємиці Тетяни Сі­жук.

Віта ШЕПЕЛЯ