Головна Свято День молоді – не тільки свято для молоді

День молоді – не тільки свято для молоді

3118

День молоді – це свято мо­лодих людей країни, яке щорічно відзначається в останню неділю червня. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, піз­нання і самоствердження, лю­бові й романтики, що дає широкі можливості у відкритті нових горизонтів, пошуку свого шляху в житті. Молодість та юність – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час неординарних, креативних рі­шень, пошуків, відкриттів і реа­лізації найсміливіших сподівань.

Ввечері, 30 червня, не тільки молодь селища, а й люди стар­шого по­коління зібралися на майдані біля районного Будинку культури, аби відсвяткувати День молоді. Вітали усіх зі свя­том від імені районної влади Сергій Пархонюк, заступник голови Шацької РДА, Людмила Єрофєєва, заступник голови Шацької районної ради, а також Лариса Демкова, голов­ний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шацької РДА (цей відділ спільно з від­ділом культури РДА й органі­зували святкове дійство).

Майже 20 жителів селища стали учасниками першого проведеного у районі параду вишиванок, де розмаїттям узорів, кольорів та фасонів сорочок намагалися здиву­вати присутніх діти, чоловіки та жінки. Тож глядачі голо­суванням визнали пере­мож­цем маленького Владислав­чика Лукашука у номінації «Кра­ща дитяча вишиванка». Най­кращу жіночу вишиванку мала завше молода душею Люся Терета. З неприхованою гор­дістю кращу вишивану сорочку носив з молодечим запалом Іван Цвид. Переможці були нагороджені подарун­ками, а від Нелі Сацюк, приватного під­при­ємця та спонсора свята, отри­мали ще й дисконтні картки на знижки при купівлі товарів у магазині «Глобус».

Підбиваючи підсумки параду вишиванок, Лариса Демакова висловила сподівання, що у таких парадах, які стануть у районі традиційними на дер­жавні та інші свята, буде з кожним разом все більше і біль­ше учасників.

Марія Тішина, ведуча заходу, провела для глядачів цікаві конкурси, участь у яких брали ді­ти та молодь. Переможці отри­мали призи від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Традиційне проведене «Ка­раоке на майдані» зібрало нав­коло сцени чималу кількість лю­бителів співу. Серед натовпу у першому турі, виконуючи все­народно улюблену пісню «Чер­вона рута», вирізнилися голо­сами Юлія Лобова, Анатолій Де­мчук-Юхимович, Юлія Халі­мон та Максим Леван. У фінал гучними оплес­ками глядачі вивели Юлію Лобову та Ана­толія Демчука-Юхимовича, котрий, зібравши у свій ка­пелюх майже 200 гри­вень, здобув беззапе­речну пе­ре­могу (його су­перниці глядачі наки­дали 78 грн.). Відбувся тра­диційний обмін капе­лю­хами із зіб­раними гро­шима. Курку та яйця отри­мала Юлія, а пере­можець – фут­болку з намальованою картою шацьких озер.

У перервах між ви­бором учасниками пі­сень для виконання в караоке, проведенням конкурсів для глядачів розважали публіку танцювальними но­мерами учасники ко­лективу «Світязяночка» (керівник Геор­гій Вознюк), а також учениця Шацької ЗОШ І-ІІІ ст. Наталя Паламарук.

Далі усі, хто відчував у собі молодечий запал, був спов­нений сили та завзяття, дос­хочу веселилися на дискотеці.

Віта ШЕПЕЛЯ.