Головна Свято День села Пульмо: новий дитячий майданчик, яскравий концерт і море подарунків

День села Пульмо: новий дитячий майданчик, яскравий концерт і море подарунків

5871

На гарну весняну пору припа­дає день села Пульмо – майже літнє тепло, щедре сонце, розкіш­не буяння природи. 21 травня – це переддень свята перенесення мощей святого Миколая Чудотворця, коли в місцевому Свято-Микола­ї­вському храмі – престольний празник. Тому жи­телі Пульма і їхні гості налаштувалися на декілька днів відпочинку і гарного настрою.

У неділю центр села було не впізнати: святкова атмосфера, різнокольорові кульки, музика, гарно вбрані діти і дорослі. Насичена програма святку­вання дня села розпочалася з ранкової молитви під час богослужіння у храмі. Далі – приємна подія відкриття та освячення дитячого майданчика, придбаного і встановленого з ініціативи сільського голови Руслана Кушніра, депутатів Пульмівської сільської ради від партії «УКРОП», підприємців, не байдужих місцевих жителів та за сприяння Шацької районної ради і благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Ведучі святкової програми Юрій Положевець і Вікторія Макарчук привітали односельців з гарною подією і передали слово численним гостям, які прибули в Пульмо у всеозброєнні теплих вітальних промов, подарунків і приємних сюрпризів. Руслан Кушнір, Пульмівський сільський голова, Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, представники фондів «Патріоти Волині» та «Тільки разом», Олександр Черевко, настоятель Свято-Миколаївського храму, та інші дякували жителям села за їхню працьовитість, привітність, дружелюбність, душевність і доброту.

Виступи, вручення подарунків чергувалися з номерами кон­цертної програми у виконанні місцевих аматорів сцени, учнів школи, церковного хору, співочого колективу з Шацького районного Будинку культури та народного жіночого ансамблю з Ратнівщини «Мелодія».

Малечу на новому дитячому майданчику розважали аніматори –  Міккі і Мінні Маус та інші мультяшні герої – це подарунок на день села від фонду «Тільки разом».

Чимало сюрпризів чекало на пульмівчан під час вручення подарунків у різноманітних номінаціях. Призи отримали наймолодші жителі села Марко Шевчик та Ангеліна Панасюк; найстарші жителі Наталія Петрівна Корнелюк (96 років), Ганна Якимівна Пашечко (95 років); найстарші подружні пари: Панас Омелянович та Оксана Омелянівна Гловацькі, Олександр Григорович та Галина Павлівна Королюки – обидва подружжя живуть разом по 65 років.

Вручили по­дарунки і най­молодшим под­ружнім па­рам: Вік­то­ру та Анні Ма­кар­чукам, Мак­симу та Анні Мака­ру­кам. В такій особливій но­мінації, як «Най­ви­триваліший приймак і по­важна теща» відзначили тещу Гвоздецьку Наталію Олександрівну, подружжя Адама та Зінаїди Бондаруків і їхнього зятя Василя Бишовця; а також тещу Ціпошук Ніну Олександрівну, зятів у двох поколіннях Івана Во­ронцова та Олександра Дударчука. Дісталися призи і невісткам та свекрухам у номінації «Наймудріша свекруха і найхитріша невістка»: Наталії Петрівні Корнелюк, Лідії Корнелюк і Зої Корнелюк; Єві Григорівні Куран, Світлані Куран і Юлії Куран.

Саме в день села іменини святкувала Оксана Петрівна Пух – організатори привітали її і вручили подарунок. Не оминули увагою і багатодітних родин, у яких виховується 6 і більше дітей до 18 років: Миколу Олексійовича та Любов Степанівну Саганів (12 дітей) з Пульма та Володимира Миколайовича Савчука та Світлану Миколаївну Кисельову (6 дітей) з Залісся. Дбайливими госпо­дарями визнали Сергія Івановича та Тетяну Анатоліївну Куранів, а власниками найохайнішої садиби стали Петро Адамович і Марія Адамівна Гвоздецькі. Подарунки для номінантів надали фонд «Патріоти Волині» та Пульмівська сільська рада.

Учасники веселого свята з нетерпінням чекали розіграшу лотереї, адже організатори обіцяли багато красивих і корисних подарунків. Власниками головних із них стали Марія Положевець – їй дістався телевізор, та Юлія Гуж – вона виграла порося.

Гаряче було і під час аукціону, де пульмівчани робили ставки на «кота в мішку»: одному дісталося порося за 50 грн., іншому – кулькова ручка за 105 грн.

Яскравий і насичений приємними подіями день села Пульмо закінчився святковою молодіжною дискотекою. Пульмівчани і гості села вдячні місцевій владі, школі, сільському Будинку культури (директор Віталій Бондарук), районному Будинку культури (директор Валентина Ханзерук), підприємцям, спонсорам і всім, хто доклав зусилля до того, щоб подарувати веселе свято громаді.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.