Головна Свято З днем селища шачан вітала Алла Кудлай

З днем селища шачан вітала Алла Кудлай

3214

21 вересня, на храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці, селище Шацьк відзначило 603-й день народження. І хоч природа плакала дощем, а куполи небесного храму не зафарбовувалися в блакить – колір Божої Матері, молитви священиків і вірян у храмі про гарне свято були почуті Всевишнім. В обідню пору районний Будинок культури вже чекав гостей. В імпровізованій українській старовинній господі, що розташувалася у фойє – з вишитими рушниками, скатертинами, з вишуканими місцевими делікатесами на столі, а головне з привітними усміхненими господинями – шачани отримували перший заряд святкового настрою. Другий чекав їх на виставці робіт декоративно-ужиткового мистецтва, у всьому різноманітті жанрів і стилів представлених учнями ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк. Третій, найпотужніший, вибухнув емоціями творчості безпосередньо в залі, де зібралося стільки людей, що ніде було яблуку впасти. Першими порадували сольними виступами наймолодші – учні Шацької школи, підопічні музичного керівника Валентини Васик, без яких не обходиться в селищі жодне святкування: Аліна Корець, Катерина Хвисючик, Наталія Паламарук, Софія Цюп’ях, Олеся Сацюк. Бурхливими оплесками зустріли глядачі і голосистих дівчат із с. Мельники: Світлану Постернак, Валентину Постернак і Зоряну Заєць.

Гордістю за те, що селище повноцінно живе, розбудовується і розвивається, були просякнуті виступи-вітання представників влади: Віктора Сороки, Шацького селищного голови, Володимира Найди, голови Шацької РДА, Сергія Пархонюка, заступника голови Шацької РДА, Людмили Єрофєєвої, заступника голови Шацької районної ради. Образ Пречистої, подарований головою районної організації Партії регіонів Сергієм Пархонюком колективу селищної ради, стане захистом для них від усіх негараздів. З нетерпінням шачани чекали виступу Наталії Маленицької, помічника народного депутата України Степана Івахіва, яка  прибула на свято з подарунками, сюрпризами і вітальним привітом від народного обранця. Гарні призи з рук Наталії Дмитрівни отримали найстарше подружжя Сидорців – Микола Адамович і Мотрона Тимофіївна (прожили в парі 63 роки), наймолодші пари: Віталій Сай та Ірина Дударчук (на фото внизу), Валерій Марчук та Олександра Пашинська (саме 21 вересня вони стали на рушничок щастя). З великою повагою згадали і шацьку довгожительку Оксану Софронівну Гінайло, якій цьогоріч виповнилося 100 років. Подарунок бабусі Оксані разом з вітальними словами передав онук Богдан. Гарної долі побажали і наймолодшій шачанці, яка народилася 17 серпня в сім’ї Базилюків; терпіння і теплих стосунків – багатодітній родині Богушів; великих успіхів – спортсменці-веслувальниці Тетяні Гінайло і юній співачці Наталії Паламарук. Переможцем у номінації «Бізнес і творчість» стала підприємець Неля Сацюк.

А далі був довгоочікуваний сюрприз від Степана Івахіва. Вперше на сцені Шацького районного Будинку культури співала народна артистка України Алла Кудлай разом із сином Максимом. Кликали до танцю веселі дівчата з гурту «Нота-нео» (м. Луцьк) і колоритні жіночки з тріо «Троянда» Маневицького РБК. Організатори свята частували гостей запашним пирогом велетенського розміру, закликали брати участь у лотереї, де розігрувалися гарні призи. До речі, головний приз – електрична плита – дістався родині Нагорчуків з Шацька.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.