Головна Свято В День молоді до Шацька завітали з концертною програмою учасники АТО

В День молоді до Шацька завітали з концертною програмою учасники АТО

4642

Веселе, тепле, багате на пози­тивні емоції, творчі виступи і яск­раві враження свято, яке тради­ційно припадає на кінець червня, відс­вяткували в районному центрі.

В селищний сквер прийшла не лише молодь, а й дітвора і дорослі жи­телі селища. Працівники Шаць­кого районного Будинку культури подбали про те, аби цього дня ніхто не сумував. Жартівливий танцю­вальний конкурс зі шваброю, ігри, запальні флеш-моби перепліталися з танцювальними номерами у ви­конанні ансамблів під керівництвом Валентини Демакової, та сольними номерами Світлани Постер­нак, Ма­рини Забродоцької, Максима Верем­чука, Вікторії Ягодинець, Оксани Ози­мок та Марії Шпак.

Глядачі активно вболівали за учасників конкурсу караоке, в яко­му впевнено перемогла шачанка Олена Гацюк, отримавши в пода­рунок курку-гриль.

Найочікуванішою подією святко­вої програми став виступ учасни­ків фестивалю військово-патріо­тич­ної пісні «Хвилі Янголів Сво­боди», який в рамках туру Волинсь­кою областю завітав до Шацька на запрошення Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, Сергія Він­нічука, Шацького селищного го­лови, та Шацького районного війсь­ко­­­вого комісаріату.

Для шачан співали Олекса Бик із Києва, Олеся Чайка з Пав­лог­рада, Сергій Бойко з Дніпра, Василь Марчук з Ковеля, народний артист України Василь Була зі Ль­во­ва та інші.

Ввечері відбулася молодіжна дис­­котека.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.