Головна Свято В Шацьку засяяли вогнями одразу дві ялинки

В Шацьку засяяли вогнями одразу дві ялинки

3198

19 грудня, в день святого Миколая, в Шацьку урочисто відкрили головну ялинку району. Цьогоріч у селищі започаткували нову традицію: не стали зрізувати в лісі новорічне дерево, натомість прикрасили дві живих ялинки, що ростуть біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Вчепили банер «З Новим роком та Різдвом Христовим!», на деревах – вогники, встановили новорічного оленя із саньми. Вийшла святкова новорічна територія для сімейного відпочинку.

Гостей, які прийшли на відкриття, вітали працівники Шацького районного Будинку культури, вихованці дитячої музичної школи, не обійшлося без святого Миколая з великим мішком подарунків і солодощів, без мультяшних Маші і Ведмедя. Для шачан співали народний ансамбль «Горлиця», вокальний ансамбль районного Будинку культури, Катерина Хвисючик та Юлія Цвір. Дітвору зацікавили конкурсами та іграми, найрозумнішим і найспритнішим вручили подарунки.

Завітали на відкриття ялинки і представники влади. Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, та Сергій Сидорук, заступник голови Шацької РДА, побажали шачанам і гостям селища гарних новорічно-різдвяних свят. Шацький селищний голова Сергій Віннічук після привітань вручив грамоти і подарунки всім тим, хто долучився до організації заходу: дирекції ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії смт Шацьк, керівництву ДП «Шацьке УДЛГ», представникам Шацького будинку дитячої і юнацької творчості та КП «Будинкоуправління».
А рівно о 16.00 год. новорічні ялинки і вся територія біля них засяяли вогнями. Шачани слухали виступи аматорів сцени та новорічні мелодії і до пізнього вечора гуляли казковою новорічною територією разом з дітками, фотографуючись біля оленя з саньми.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.