Головна Свято В Шацьку вітали дошкільників

В Шацьку вітали дошкільників

3703

Традиційно в останню неділю вересня в Україні відзначають День дошкільника. Хоч і запро­ва­дили відзначення цього свята лише декілька років тому, та з кож­ним разом воно набуває все більшої популярності.

Працівники дош­кі­льних нав­чальних закладів Ша­ць­­кого ра­йону приймали вітання з профе­сій­ним святом у Шаць­кому лісо­вому коледжі.

Щирі слова зичень адресу­вали працівникам дитсадків зас­туп­ник голови Шацької РДА Воло­ди­мир Бугайчук, голова Шацької ра­йонної ради Сергій Карпук. Гра­моту Шацької районної ради за сумлінну та самовіддану працю, ви­сокий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди про­фесійного свята отримала за­ві­дуюча ДНЗ с. Піща Ірина Корень, а грамоту Шацької РДА – Віктор Вир­вич, музичний керівник дит­садка с. Ростань.

Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу Шацької се­лищної ради, вітаючи дошкільників, відзначив, що вихователі та їхні помічники завжди докладають максимум зусиль, аби дітки от­римали хорошу дошкільну освіту, приходили щодня в дитсадок з усмішкою, адже там – особлива аура, де немає зла та ненависті, де зароджується майбутнє. Немалі кошти витрачаються як дер­жавою, так і місцевою владою на утримання дошкільних закладів, чимало планів є на майбутнє, зокрема, відновити роботу дитсадка в с. Самійличі. А з нагоди свята грамоти Шацької селищної ради от­ри­мали кращі працівники дошкільних навчальних закладів громади.

Від відділу освіти, молоді та спорту вітала працівників дит­сад­ків начальник уста­но­ви Люд­мила Єрофєєва, відзначаючи їхню постійну молодість та енергійність, зважаючи на те, що з дітками їм дово­диться працювати щодня. До вітань також долучилася голова профспілки працівників освіти Катерина Ре­дько, вручивши разом із Людмилою Єрофєєвою гра­моти відділу освіти та подарунки усім працівникам, кот­рі в цей день отримували відзнаки.

Вітали також зі сцени працівників ДНЗ Ростанський та Піщанський сільські голови Мирослава Кликоцюк і Олександр Бакун, а також методист відділу освіти, мо­лоді та спорту Галина Янчук.

Святкового настрою додали пісенні та танцювальні номери, котрі підготували разом із своїми вихован­цями працівники дошкільних навчальних закладів Ша­цького району. Потішили вихованці дитсадків смт Ша­цьк патріотичним танком та піснями. Вокальні та пі­сен­ні номери підготували дітки дитсадка с. Мельники разом із му­зич­ним керівником Мариною Забродоцькою. Співали на сцені ви­хованці та вихователі дитсадків сіл Світязь та Ростань.

Віта ШЕПЕЛЯ