Головна Свято Вітали викладачів Шацького лісового коледжу

Вітали викладачів Шацького лісового коледжу

11055

Урочистості для освітян лісового коледжу…

У першу неділю жовтня в Україні традиційно вшановують працівників освіти. Щирими словами, квітами та піснями вітали 4 жовтня викладачів Шацького лісового коледжу. Долучились до вітань з нагоди свята керівники району – голова Шацької рай­держадміністрації Ва­силь Голядинець (до ре­чі, сам він є випуск­ни­ком цього навчального закладу) та голова Ша­цької районної ради Сер­гій Карпук. Шацький лі­со­вий коледж щороку ви­пускає зі своїх стін  фахівців лісо­вої галузі, а передають їм свої знан­ня та уміння сп­ра­вж­ні професіонали своєї справи – викла­дачі.

Найкращих з них ке­рів­ники району відзна­чили грамотами. Так, гра­­мотою Шацької рай­дер­жадміністрації Ва­силь Голядинець відз­начив Зою Омелянюк, викладачку спеціальних дисциплін лісівничого профілю, та Тамару Ко­тович, викладачку со­ціа­ль­них дисциплін.

В свою чергу Сергій Карпук вручив почесні грамоти Шацької район­ної ради викладачці бух­галтерсько-економічних дисциплін Надії Білицькій та вихо­ва­тельці-викладачці фізичного виховання Юлії Корнелюк.

Вітав своїх колег зі святом і директор коледжу Ігор Жмурко, відз­начивши, що колектив коледжу – справжні професіонали, котрі вміють креативно мислити, зацікавити студентів не тільки нав­чанням, а й поза­к­ла­сною роботою. Сьо­годні коледж ро­з­­вивається, і зміни є очевид­ни­ми, адже за остан­ній рік зав­дяки фі­на­н­суванню з дер­жав­ного бюд­жету таких профі­ль­­них навчальних за­к­ла­дів, як Шаць­кий лісо­вий колед­ж, вда­ло­ся зробити капі­та­­ль­ні ремонти у кім­на­тах гурто­житку для студен­тів.

Не обійшлося і без нагород. Так, гра­моту Волин­сь­кого обласного уп­рав­­ління освіти, науки та молоді вручив директор коледжу вик­ладачу інформатики Юрію Марчуку, а також відзначив грамотами коледжу багатьох викладачів навчального закладу, котрі своєю невтомною працею піднімають престиж коледжу та дають ґрунтовні знання його студентам.

 

Зі сцени звучали пісенні подарунки у виконанні студентів ко­леджу.

… та шкіл району

А вже наступного дня, 5 жовтня, у цьому ж залі щирі вітання приймали вчителі шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Освітян району урочистими словами ві­тали Василь Голядинець, керуюча справами Шацької районної ради Ольга Сахарук, подякувавши педагогам за їхню нелегку само­від­дану працю, адже без учителя не було б ні президентів, ні бан­кірів, ні держслужбовців…

Зокрема, Василь Голядинець у своєму виступі побажав осві­тянам успіхів у їх благородній педагогічній діяльності, нових твор­чих знахідок, міц­ного здо­ро­в’я, неви­черп­ної енергії та людської по­ваги. «Не­хай ні­коли не зга­сає світло ва­шої душі, теп­ло вашого се­р­­ця до улюб­­леної про­фе­сії, а кожен ваш день пов­ни­ть­ся но­вою ра­дістю та пе­­ре­могою. Не­­хай здійс­ню­ю­ться ваші пла­ни в ім’я щасливого майбутнього України та нашого Шацького краю», – додав він на завершення.

Голова райдержадміністрації нагородив почесними грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти Віктора Вирвича, вчителя фізичної культури та захисту Вітчизни ЗОШ І-ІІІ ступенів села Ростань, Ніну Зіновик, вчителя географії ЗОШ І-ІІ ступенів села Пулемець, Лідію Кот, пе­да­гога-організатора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Пульмо, Наталію Пар­хо­вату, вчителя математики ЗОШ І-ІІ ступенів села Підма­нове, Тетяну Трухонь, музичного керівника закладу дошкільної освіти села Піща, Олександра Лончука, директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прип’ять, Ігоря Борсука, вчителя фізичної культури ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія смт Шацьк».

В свою чергу, Ольга Сахарук грамоти районної ради вручила Оксані Данилюк, вчительці української мови та літератури ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія смт Шацьк», Ірині Вензловській, керівниці гуртків Шацького БДЮТ, Таїсії Бусел, вчительці математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань, Любові Голінчук, вчительці математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща, Галині Коваль, вчительці української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ст. с. Пулемець, Катерині Редько, голові Шацької районної ради Профспілки працівників освіти, Аллі Саган, вчительці інфор­матики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо.

Вітання від народного депутата України Степана Івахіва зачитав пе­дагогам його помічник Володимир Бащук та вручив вітальну листівку начальниці відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Люд­милі Єрофєєвій.

Вона ж, в свою чергу, теж привітала усіх своїх колег зі святом, подякувала ветеранам педагогічної праці, котрих, до речі, також чимало зібралось у святковому залі, та побажала миру, злагоди у родинах, здійснення мрій та за­думів.

Начальник гуманітарного від­ділу Шацької ОТГ Анатолій Павлей також долучився до вітань, на­го­лошуючи на важливості професії вчителя у сучасному суспі­льстві. Традиційно побажала вчи­телям високих заробітних плат та інших благ голова Шацької ра­йон­ної ради Профспілки працівників освіти Катерина Редько. Усі троє нагородили грамотами відділу та районної ради Профспілки, а та­кож цінними подарунками, ба­га­тьох кращих освітян району та те­риторіальної громади.

Відзначу, що на урочистих за­ходах з нагоди Дня працівника освіти, які відбулися в Луцьку, гра­мотою Волинської ОДА відз­на­чили головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Ша­цької РДА Анатолія Пеха.

Окрім того, приємною несподіванкою стали щедрі подарунки від відділу освіти трьом школам, які найкраще підготувалися до впро­вадження Нової української школи: Світязькій, Ростанській та Підмановській.

Вітав зі святом освітян району й депутат Шацької ОТГ Богдан Тимошук, який вручив грамоту обласної ради вчительці ЗОШ І-ІІ ст. с. Самійличі Людмилі Кусько, та ноутбук – директору НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Мельники Миколі Маригоді за активну співп­рацю в написанні проектів з благодійним фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

Гарний святковий настрій подарували всім присутнім у залі музичні, пісенні та танцювальні номери святкового концерту, який підг­отували працівники освіти під керівництвом методиста відділу Олени Моніч.

Віта ШЕПЕЛЯ