Головна Економіка Відбувся баскетбольний турнір спортивних ігор школярів Шацького району

Відбувся баскетбольний турнір спортивних ігор школярів Шацького району

4102

Давненько вже не було на сторінках нашої газети публікацій про баскетбол. І от з появою нового спортзалу в Ша­цькій ЗОШ І-ІІІ ст. ця гра знову на видноті.

5 лютого відбувся баскетбольний турнір за програмою ХІ спортивних ігор школярів Шацького району. Змагались чотири команди – Шацької (на фото), Мельниківської, Пульмівської та Світязької ЗОШ І-ІІІ ст. Інтриги за перше місце не вийшло, бо шацькі баскетболісти на дві голови були вищими за своїх опонентів, перемігши Світязь (50:12), Мельники (29:9) та Пульмо (34:12). Значно цікавіше було спостерігати за тим, як три інші команди «рубаються» за розподіл місць на п’єдесталі. Одержавши по одній перемозі (Світязь – Пульмо – 19:17, Мельники – Світязь – 11:7, Пульмо – Мельники – 15:12), три команди набрали однакову кількість очок. За кращою різницею м’ячів другими стали баскетболісти Пульмо, третіми – Мельників, четвертими – Світязя.

Суддями на турнірі працювали тренери ДЮСШ Микола Ро­манович та Леонід Цюп’ях. Нагородження переможців та призерів змагань провели методист відділу освіти Світлана Терещук та директор Шацької ДЮСШ Василь Жипа.