Головна Спорт Ковельські веслувальники здобули призові місця на чемпіонаті України у Дніпрі

Ковельські веслувальники здобули призові місця на чемпіонаті України у Дніпрі

1364

Тріумфальний виступ ковельських веслувальників на чемпіонаті України

Нещодавно відбулися перші старти у веслувальників – чемпіонат України пам’яті заслуженого тренера Сорокіна В’ячеслава та чемпіонат України серед молоді до 23 років та юніорів 2002-2003 років народження. Змагання відбувалися у місті Дніпрі.

Серед ковельських спортсменів, які представляли Волинь на особистому чемпіонаті пам’яті заслуженого тренера України Сорокіна В’ячеслава, варто відзначити Борсука Павла, який переміг на дистанції 200 м в каное –двійці. Другими на 500- метрівці в каное четвірці були Семенюк Павло, Борсук Павло, Кисіль Антон та Остапчук Назар. Свиридюк Віктор разом з Яцюком Олександром здобули 3 місце на дистанції 200 м, також у Віктора 3-й результат на 1000-метрівці в каное -одиночці. Грабовець Ілона завоювала одну срібну та дві бронзові нагороди.

У змаганнях серед молоді до 23 років тріумфатором став Свиридюк Віктор, який здобув 10 нагород : 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові. В активі Яцюка Олександра – 8 медалей за 4 – перших, 1 – друге та 3 – третіх місця. Борсук Павло, у цій категорії удостоєний золотої і срібної відзнак. Чабан Богдан, Грабовець Ілона та Семенюк Павло вибороли по 3 «бронзи» кожен. В Остапчука Назара – 2 бронзові нагороди, а в Кисіля Антона -1 золота та 2 бронзові медалі.

Серед юніорів високий клас показали: Семенюк Тарас ( С-1 1000 м -1 м, С-1500 м – 3м, С-2 1000 м – 3м, С-2500 м – 1м), тим самим вперше виконав норматив майстра спорту України;
Калитюк Василина ( С-1500м, 200 м -1 м, С-2500 м -2 м);
Шворак Анатолій ( С-2200 м -3м, С-2500 м мікст – 3 м, С-4 1000 м -2 м);
Яковлєв Сергій ( С-2200 м -3м, С-4500 м – 3 м, С-4 1000 м -2 м);
Змієвський Василь ( С-2 5000 м -2м, С-4500 м – 3 м);
Морозюк Богдан ( С-4 1000 м -2 м, С-4500 м – 3 м ).

Варто відзначити, що Семенюк Тарас та Калитюк Василина отримали право захищати честь країни на змаганнях «Олімпійські надії», які відбудуться у вересні в м.Сегед ( Угорщина).

До чемпіонату ковельських спортсменів готували тренери відділення веслування на байдарках і каное КЗ КДЮСШ ім. Є.Кондратовича: Троцюк Володимир, Гичка Олексій, Гурська Лариса, Проніна Світлана та філії ОСДЮШОР «Олімп» – Семенюк Федір, Прохорук Василь, Прохорук Олександр.