Головна Військо Боротьба з браконьєрством на території Волині триває

Боротьба з браконьєрством на території Волині триває

2831

Під час проведення ­рейдів на озерах Шацького району пра­цівниками Шацького РВ УМВС, відділом охорони вод­них біоресурсів Волиньриб­о­охорони та членами громад­сь­кого формування «Варта по­рядку» вилучаються різно­ма­нітні заборонені засоби і зна­ряд­дя лову водних біоресурсів.

7 квітня працівниками Ша­ць­кого РВ УМВС та членами гро­мадського формування «Вар­та порядку» було знищено за­боронені знаряддя лову (на фото). Було спалено 90 ятерів та 42 сітки.

Працівники райвідділу міліції наголошують, що за здійснення браконьєрського вилову риби сітками, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою та іншими забороненими знаряддями передбачена адміністративна (розмір штрафу становить: для громадян – 340-680 грн.; для посадових осіб – 510-850 грн.) та кримінальна відповідальності (розмір штрафу 3 400-6 800 грн., або позбавлення волі строком до 3 років) з конфіскацією знарядь, засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом – 425 грн., щука – 340 грн., судак – 510 грн., лящ – 170 грн. та ін.). Також нагадуємо жителям району, що під час нересту ловити рибу можна тільки на одну вудку і один гачок. Дотримуйтесь закону і вас ніхто не покарає.

Із запитаннями та пропозиціями звертайтесь за телефонами: 2-04-64 (чергова частина), 2-00-42 (сектор дільничних інспекторів міліції).

Олена КОСТЮК, інспектор по роботі з населенням Шацького РВ УМВС.