Головна Військо Четверта хвиля мобілізації у Шацькому районі

Четверта хвиля мобілізації у Шацькому районі

2853

В рамках четвертої хвилі мо­білізації у Шацькому районі три­вають заходи, що передують відправленню військово­зобо­в’язаних у навчальні центри: вручення повісток, проходжен­ня медичних оглядів. Водночас перший мобілізований (Олек­сандр Цвид із с. Смоляри-Сві­тязькі) уже направлений у навчальний центр Сухопутних вій­ськ у смт Десна Чернігівської області.

9 лютого на подвір’ї Любом­льського об’єднаного військо­вого комісаріату відбулися уро­чисті проводи ще одного нашого земляка – Миколи Носуліча з с. Підманове. Прозвучав гімн Укра­ї­ни, Ігор Шепєлєв, т.в.о. вій­сько­вого комісара, зачитав наказ про мобілізацію. Ольга Сахарук, керуюча справами Шацької районної ради, теплим напутнім словом підтримала мобілізо­ва­ного, запевнивши, що влада, громада і волонтери, при потре­бі, забезпечуватимуть його всім необхідним, а також турбу­ва­ти­муться  про сім’ю бійця (в Ми­коли – двоє малолітніх дітей).

Волонтер Неля Сацюк по­в’язала на плечі майбутнього захисника Вітчизни національ­ний прапор і подарувала квіт­кову композицію з жовтих і бла­китних кульок. Отець Віктор Во­з­няк, декан Любомльського де­канату, настоятель парафії свя­того Архістратига Михаїла м. Любомль, возніс до Бога слова молитви за воїна Миколу, бла­гос­ловив його і вручив молит­вослов. Вже за декілька хвилин після закінчення урочистості Ми­кола Носуліч виїхав до Центру забезпечення навчального процесу Академії Сухопутних військ у с. Старичі Львівської області.

12 лютого до лав Збройних Сил України було призвано ще двох наших земляків: Андрія Гуменюка з смт Шацьк та Ана­толія Ціруту з с. Грабове. Урочистість відбувалася на цен­тральній площі м. Любомль, разом із мобілізованими жите­лями нашого району цього дня відправилися в навчальні центри і 22 любомльчан. Хай береже Господь наших захисників!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.